بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
نقش گرافیک زیبا در طراحی سایت
نقش گرافیک زیبا در طراحی سایت تمامی مقالات

نقش گرافیک زیبا در طراحی سایت

کاربرین طراحی سایت هنگامی که از سوی موتورهای جستجوگر به یک وب سایت هدایت می شوند اولین چیزی که نظر آنها را بخود جلب می کند گرافیک وب سایت می باشد. در تعریف گرافیک سایت باید گفت که  به کارهای خلاقانه و تکنیکهای طراحی که برای نمایش اطلاعات و تفکرطراح سایت روی سایت بکار میبرید گرافیک وب سایت می گویند. گرافیک وب سایت شامل همه اجزای طراحی سایت مانند تصاویر ، فونت ، رنگ ، بنر و… می شود.

گرافیک نقش بارزی در جذب مخاطب در طراحی سایت دارد و اگر به درستی و بر طبق اصول طراحی سایت پیاده نشود می تواند وب سایت را به شکست در طراحی وب سایت دچار سازد. اما چرا گرافیک جذاب نقش بارزی در موفقیت دارد. در ادامه مقاله نقش گرافیک زیبا در طراحی سایت به این سئوال پاسخ داده خواهد شد.

دسترسی اسان به اطلاعات از مزایای گرافیک زیبا

شاید یکی از بارزترین مزایای گرافیک زیبا در طراحی وب سایت این باشد دسترسی اسان مشتریان به اطلاعات می باشد. در طراحی گرافیک وب سایت حرفه ای گرافیک کار بخوبی می داند که هدف اصلی در طراحی سایت چیست و بر حسب اهداف وب سایت اقدام به ساخت گرافیک می کند. از این رو مخاطبین طراحی سایت او به راحتی خواهند توانست به سمت خواسته های خود در وب قدم بردارند.

جذابیت و چشم نوازی محصول گرافیک زیبا

جذابیت قالب در طراحی سایت نقش زیادی در همراه ساختن مخاطب با خود دارد. اگر ساخت سایت با جذابیت همراه باشد احتمال بازدید از سایر صفحات سایت توسط مخاطب افزایش یافته و این عمل به هیچ وجه از دید جستجوگر های پنهان نخواهند ماند.

کمک به ایجاد روابط کاری

اگر وب سایت شما از گرافیک یکپارچه و منظمی برخوردار باشد به راحتی می توانید به کمک آن روابط کاری خود را افزایش داده  و مشتریان زیادی در فضای مجازی پیدا کنید. این امر تنها در صورتی میسر است که با گرافیک زیبا بتوانید اعتماد بازدیدکنندگان طراحی سایت خود را به دست بیاورید.

جذب سرمایه با گرافیک جذاب

اگر ساخت سایت شما اصولی و هدفمند انجام گیرد گرافیک زیبا و حرفه ای آن خواهد توانست سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری در شرکت یا پروژه ای که انجام می دهید ترغیب کند‌. در مقابل گرافیک نابسامان حاکی از اوضاع نابسامان شرکت و کارفرمایان طراحی سایت بوده و سرمایگذاری را از بین خواهد برد.

برتری بر رقبا نتیجه گرافیک زیبا و خاص

فرض کنید در زمینه کاری شما در فضای مجازی بیست سایت مختلف حضور داشته باشند. حال شما خود را بجای مخاطبین طراحی سایت خود قرار دهید کدام سایت نظر شما را بخود جلب خواهد کرد مسلم است در اولین نگاه وب سایتی نظر شما را به خود جلب می کند که قالب ساخت وب سایت جالبتری داشته باشد. بعد از جذب اولیه مخاطب بوسیله گرافیک زیبا در طراحی وب نوبت به محتوا مناسب در طراحی وب سایت خواهد رسید. نقش گرافیک زیبا در طراحی سایت هنگامی به هدف خواهد انجامید که طراحی محتوا سایت مناسبی سایت ساخته شده را پشتیبانی کند.