بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
سئو در طراحی سایت قسمت چهارم
سئو در طراحی سایت قسمت چهارم تمامی مقالات

سئو در طراحی سایت قسمت چهارم

در سه مقاله قبل پیرامون شش اصل بهینه سازی در ساخت سایت مطالبی مفید ارائه شد. در مقاله سئو در طراحی سایت قسمت چهارم پیرامون مباحث واکنشگرایی در طراحی سایت و رتبه دامنه و همچنین اصل عملکرد کاربر در طراحی وب توضیحاتی ارائه خواهد شد.

تاثیر طراحی سایت واکنش‌گرا در سئو در طراحی سایت

با افزایش کاربرد تلفن همراه و تبلت در جستجوهای اینترنتی توسط کاربران گوگل و سایر موتورهای جستجوگر تصمیم گرفتند به وب سایت های که اصل واکنشگرایی در طراحی وب سایت آنها رعایت شده باشد اهمیت بیشتری بدهند. این اهمیت در جستجوهای که با تبلت یا موبایل انجام می گیرد بیشتر می باشد.

پس اگر سایت شما ریسپانسیو( Responsive ) یا واکنشگرا نیست لازم است به متخصصین طراحی سایت مراجعه کرده و قالب طراحی سایت آنرا به واکنشگرا یا ریسپانسیو تغییر بدهید.

تبلیغ:  مرکز طراحی سایت وب ساز با استخدام کارشناسان توانمند در طراحی قالب سایت یکی از معتبر ترین وب ساز های ایرانی می باشد که برای سلیقه های متفاوت و کاملا اصول اقدام به طراحی سایت کرده است. با وب ساز طراحی سایت واکنشگرا و حرفه ای را تجربه کنید.

رنکینگ وب سایت روی سئو در طراحی سایت

هر دامنه یا وب سایت در دید موتور جستجو دارای اعتباری خاص است که به آنها رنکینگ سایت گفته می شود. سایت‌هایی که دارای مطالب پربازدید و قابل توجه هستند دارای رنکینگ بالاتری بوده با احتمال بیشتری در سایر موضوعات نیز می‌توانند مورد توجه موتورهای جستجوگر قرار بگیرند. زیرا این تصور از سوی جستجوگرها روی آنها وجود دارد که صاحبان سایت‌هایی با مطالب قابل توجه با احتمال بیشتری مطالب با کیفیت و قابل توجه کاربرین طراحی سایت ایجاد می‌کنند.

عملکرد کاربر در صفحه‌های سایت

هرچند روش مستقیمی برای ارزیابی عملکرد مراجعه کنندگان در ساخت وبسایت وجود ندارد. با این حال برخی واکنش‌های کاربران  مثل رجوع دوباره به صفحه و یا ماندگاری مخاطب در طراحی سایت می‌تواند توسط موتور جستجوگر رصد شود. در نتیجهدر اختیار داشتن سایتی جذاب که توانایی آنرا داشته باشد که کاربر را به خود جذب کند و همچنین او را به صفحات دیگر سایت هدایت کند، ابزاری است که می‌تواند اثر مثبت و قابل توجه در سئو در طراحی سایت بر جای بگذارد. هر چه داوطلبین طراحی سایت زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند، برخی عوامل دیگر سئودر ساخت وب سایت نیز ممکن است به صورت غیرمستقیم تحت تاثیر این عامل افزایش یابند.