بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
گرافیک در طراحی وبسایت
گرافیک در طراحی وبسایت تمامی مقالات

گرافیک در طراحی وبسایت

هراندازه که شما از نظر کد نویسی و برنامه نویسی در طراحی سایت خود بهترین رتبه را در بین رقبای طراحی سایت خود داشته باشد و از امکانات ویژه و تمامی مهارت های برنامه نویسی در طراحی وبسایت خود استفاده کرده باشید، بازهم امتیاز نهایی برای وب سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن مشخص خواهد شد.

در زمینه گرافیک در طراحی وبسایت می توان گفت که گرافیک وب سایت یکی از مباحث نو در ساخت سایت به شمار می آید و در کشور ما نیز به جرات می توان گفت گرافیک در طراحی وب سایت هنوز چندان شناخته شده نمی باشد و بقدر کافی به آن پرداخته نشده است.

به عقیده بسیاری از متخصصین طراحی سایت ، یک وب سایت خوب وقتی خلق خواهد گشت که حوزه طراحی گرافیک با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیخته شود و کارفرمایان طراحی سایت بتوانند سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی حرفه ای را مدیریت کنند.

در تعریف ساده از گرافیک در طراحی سایت باید گفت که گرافیک به نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان اجزای تصویری در سایت، نوع و سایز فونت ها، رنگ قلم ها، نحوه نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از قبیل را شامل میشود.آنچه که مطرح شد آشنایی اجمالی با مبحث گرافیک در طراحی سایت می باشد که در مقالات دیگر وب سایت در بحث گرافیک در طراحی وبسایت بطور مفصل به آن پرداخته خواهد شد.