بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امنیت در طراحی سایت قسمت چهارم
امنیت در طراحی سایت قسمت چهارم تمامی مقالات

امنیت در طراحی سایت قسمت چهارم

همانطوری که در گذشته مطرح شد و شما هم می دانید امنیت در طراحی سایت از مهمترین مباحث در طراحی وب سایت به شمار می آید که عدم توجه کافی به آن می تواند زمینه ساز اصلی شکست در طراحی وب سایت شود. امنیت در طراحی وب امری دو طرفه می باشد یعنی هم طراح سایت و هم وب مستر باید آن را به طور ویژه رعایت کنند. از همین رو کانون طراحی سایت وب ساز یک سری از مسائل مهم امنیتی را در سلسله مباحث امنیتی خود تحت عنوان سلسله مباحث امنیت در طراحی سایت آورده است.

آپلود کردن فایل ها بصورت درست از مسائل مهم در باب امنیت در طراحی سایت

آپلود کردن فایل ها یکی از فاکتورهای مهم در طراحی وب سایت به شمار می آید که موجب جذب مخاطب در طراحی سایت و توجه موتورهای جستجوگر به سایت می شود. اما همین فاکتور مهم اگر درست و اصولی رعایت نشود می تواند امنیت در طراحی وبسایت را با مخاطره روبه رو کند. پی در مسائلی که ضرورتی ندارد سعی کنید  با تنظیمات و کدنویسی های مختلف  دسترسی کاربران به آپلود کردن فایل ها را بسته نگه دارید یا اینکه حداقل هر فایلی را مجاز نکنید تا در سایت شما آپلود شود.

تبلیغ: ساخت وب سایت حرفه ای با امنیت بالا را با کانون ساخت سایت وب ساز تجربه کنید.

استفاده از SLL در طراحی سایت

SLL  یک پروتکل رمز نگاری به شمار می آید و برای کاربران سایت این امکان را فراهم می کند که با خیال راحت تر در وبسایت شما ثبت نام کنند برای همین بیشتر سایت ها از پروتکل SLL  استفاده می کنند تا مسائل امنیتی در طراحی سایت را تضمین کنند.

امنیت در فرم های طراحی سایت

فرم ها را جوری برنامه نویسی کنید که در هنگام فرم پر کردن برای کاربر از یک تکنیک ویژه استفاده شده و وب سایت را در جریان قرار دهد که فیلد ها توسط یک انسان تکمیل می شود. استفاده از رباط ها برای تکمیل فیلد ها خالی توسط هکر ها می تواند وب سایت را با مخاطره روبه رو کرده و از بازدهی وب سایت بکاهد.

گرفتن بک آپ از سایت برای حفظ امنیت در طراحی سایت

یک وب مستر خوب هرگز موضوع بک آپ گیری از وب سایت را فراموش نمی کند. بک آپ می تواند پشتوانه بسیار مناسبی در مواقع هک احتمالی وب سایت باشد.

کد نویسی و امنیت در طراحی سایت

کد نویسی از مهمترین اصول رعایت امنیت در طراحی سایت به شما می آید که اگر در آن دقت کافی نشود می تواند وب سایت شما را مورد هجوم هکر ها قرار دهد. از این رو در انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای بسیار دقت بخرج داده و با عجله و شتابزدگی به طرف ساخت سایت حرکت نکنید.

شرکت طراحی حرفه ای سایت وبساز با بخدمت گرفتن کارشناسان طراحی وب توانمند و حرفه ای تمامی مراحل طراحی سایت را به دقت طی کرده  و امنیت در طراحی سایت را با دقت رعایت می کند. با شرکت طراحی حرفه ای سایت وبساز امنیت در طراحی سایت را در دنیای مجازی تجربه کنید.