بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امنیت در طراحی سایت قسمت سوم
امنیت در طراحی سایت قسمت سوم تمامی مقالات

امنیت در طراحی سایت قسمت سوم

در قسمت سوم از سری مقالات امنیت در طراحی سایت قسمت سوم به شرح بقیه مباحثی که در زمینه امنیت در طراحی سیستم های مدیریت محتوا متن باز می باشد خواهیم پرداخت.

نصب فایروال بر روی سایت های متکی به سیستم مدیریت محتوا متن باز

یکی از راهکار های امنیتی به منظور مقابله با هکر های این است که از  ادمین وب سایت خود بخواهید بر روی سایت شما یک فایروال قدرتمند نصب کند تا ازمشکلات هکرها و اسپم ها و فایل های مخرب که باعث ایجاد مشکلات امنیتی در وبسایت می شود آسوده خاطر گردید. نصب فایروال بر رو سیستم های مدیریت محتوا تا اندازه ای اهمیت دارد که حتی شما اگر مجبور باشید بخاطر آن هزینه های زیادی پرداخت کنید باید انجام گیرد.

تبلیغ: متخصصین طراحی سایت حرفه ای وب ساز با راهکارهای مختلف تلاش کردند تا علاوه بر افزایش جذابیت و زیبایی در ساخت سایت ، امنیت در طراحی سایت را نیز برای متقاضیان طراحی وب خود به ارمغان بیاورند. برای کسب اطلاعات جامع تر در مورد انتخاب وبساز به مقاله چرا باید وبساز را انتخاب کرد مراجعه فرمائید.

نصب برنامه های امنیتی برای بالا بردن امنیت در ساخت سایت

از دیگر موارد امنیتی در ساخت وب سایت که باید به آن توجه داشت نصب برنامه های امنیتی در طراحی وب است. در وبسایت خود حتما از برنامه و افزونه های امنیتی در طراحی سایت استفاده کنید. اگر شما از وردپرس یا جوملا در ساخت وبسایت استفاده کردید به دنبال یک افزونه امنیتی مناسب برای وب سایت خود باشید اگر چه بیشتر آنها پولی هستند ولی ارزش دارد که امنیت سایت شما بالاتر برود.

تبلیغ: با انتخاب کانون طراحی سایت وبساز به آرزو هایتان در دنیای مجازی خواهید رسید و صاحب یک وبسایت کاملا حرفه ای با ماژول های ویژه و امنیت در طراحی سایت بالا خواهید شد.

مخفی کردن صفحه ادمین وب سایت از دید هکرها

از موارد امنیتی دیگر در طراحی وب سایت این است که صفحه ادمین سایت خود را مخفی کنید. سعی کنید با تنظیمات مختلف  و بستن دسترسی ها یا پسورد گذاشتن روی پوشه ادمین خود به راحتی به هکر اجازه ندهید که به قسمت ادمین سایت شما دسترسی پیدا کنند. بهتر است صفحه ادمینوب سایت خود را  به آدرس دیگری انتقال دهید اگر مثلا wp-admin است که برای وردپرس هست آن را عوض کنید و در محل دیگری ذخیره سازید.