بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امنیت در طراحی سایت قسمت دوم
امنیت در طراحی سایت قسمت دوم تمامی مقالات

امنیت در طراحی سایت قسمت دوم

در انتهای مقاله امنیت در طراحی سایت قسمت اول بخش های از چگونگی اجرای نکات امنیتی در سیستم مدیریت محتوا متن باز مانند جوملا و وردپرس مطرح شد. در این مقاله به ادامه امنیت در طراحی سایت در سیستم های مدیریت محتوا متن باز  خواهیم پرداخت.

در سیستم های مدیریت محتوا متن باز انجام دادن مراحل زیر می تواند به بالا بردن امنیت در این گونه وب سایت ها بسیار کمک کند.

تبلیغ: با خرید داری قالب طراحی وب سایت سیستم های مدیریتی  رایگان از وب ساز امنیت وب سایت های خود را تضمین کنید

آپدیت کردن سیستم مدیریت

همواره تلاش کنید وب سایت خود را از نظر افزونه و امکاناتی که دارید بروزرسانی کنید راهدهای مختلفی برای به روز کردن سیستم های مدیریت محتوا متن باز وجود دارد که آسان ترین آنها از طریق کلید بروز رسانی تعبیه شده در خود سیستم مدیریت محتوا می باشد.

تبلیغ: ساخت وب سایت های با کیفیت و حرفه ای را با وب ساز تجربه کنید.

تمامی پسورد ها را عوض کنید

در استفاده از سیستم های مدیریت محتوا تلاش کنید همه چیزهایی که برای شما از اول بوده است را عوض کنید مثل نام کاربری و پسوند پایگاه داده را عوض کنید. همچنین گزینه  محدود کردن ورود کاربران به سایت را فعال کنید تا اگر کاربری سعی داشت به سایت شما وارد شود و چند بار این عمل را انجام داد  آن را بطور خودکار بلاگ کند. در ضمن هرگز سایت روی اطلاعات اولیه را بارگذاری نکنید.

تبلیغ: با طراحی سایت کانون طراحی وب ساز طراحی وبسایت حرفه ای را تجربه کنید.

همواره تلاش کنید تا با آخرین ورژن مدیریت سیستم محتوا قالب وب سایت خود را مدیریت کنید حتی اگر لازم باشد برای بروز رسانیسیستم مدیریت خود پول پرداخت کنید چون اگر تنها یک باگ و یک راه نفوذ در یک برنامه بوجود آید همه هکرها از همین راه به سایت شما نفوذ می کنند و اطلاعات وب سایت شما را سرقت می کنند پس سعی کنید با به روز رسانی برنامه امنیت طراحی سایت خود را بالا ببرید.

تبلیغ: ساخت وب سایت های حرفه ای با پکیج های طراحس وب سایت وب ساز .

امنیت شبکه در سیستم های مدیریتی متن باز

هنگامی که  شما از طزیق سیستم خود در سایت خود وارد می شوید  اگر دسترسی شبکه به درستی تنظیم نشده باشد یک هکر قادر خواهد بود از طریق شبکه به سیستم شما نفوذ کند پس همواره سعی کنید بطور دوره ای رمز پنل مدیریتی خود را تغییر داد و همچنین از رمز های مطمئن استفاده کنید در ضمن یک نرم افزار اسکن فایل ها بر روی سیستم مدیریت خود راه اندازی کرده و فایل ها را چک کنید.

تبلیغ: با ساخت وب سایت توسط وب مزه ای متفاوت از کیفیت و حرفه ای بودن و ارزان بودن را تجربه خواهید کرد.