بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امنیت در طراحی سایت قسمت اول
امنیت در طراحی سایت قسمت اول تمامی مقالات

امنیت در طراحی سایت قسمت اول

در مراحل ساخت سایت و پس ازطراحی سایت یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در هر وب سایتی مورد توجه قرار گیرد امنیت در طراحی سایت می باشد .

از جمله روش های افزایش امنیت وب سایت خریداری یک هاست یا سرور با امنیت بالا می باشد. در سرور های امن که در نگه داری وب سایت ها مورد استفاده قرار کی گیرند معمولا از فایروال های قدرتمند برای حفظ امنیت وب سایت ها استفاده می شود ، استفاده از فایروال های نرم افزاری و سخت افزاری قدرتمند باعث می شود امنیت وب سایت ها در سرور ها افزایش یافته ودر نتیجه حمله های هکری به وب سایت ها کاهش یابد.

تبلیغ: امنیت را در طراحی وبسایت های خود با تخصص بالای متخصصین طراحی سایت وب ساز تضمین کنید.

یکی ازخطرناکترین حملات هکری که هیچ راه و روشی برای مقابله با آن در اسکریپت ها و برنامه نویسی وب  سایت ها  وجود ندارد حملات دی داس است ، در این شیوه از حملات هکری ، هکر های می توانند با استفاده از فایروال های سخت افزاری امنیت را در وب سایت ها در اختیار بگیرند.

از دیگر روش های بالا بردن امنیت در طراحی وب سایت ها استفاده از آدرس اختصاصی در مدیریت وب سایت ها و نیز استفاده از رمز گزاری قدرتمند در فایل ادمین سایت می باشد. با رمز گزاری قوی که در آن از اعداد و حروف بزرگ و کوچک در کنار هم استفاده می شود هکرها  نمی توانند با بکار گیری  روش های ساده در تخریب امنیت وب سایت ورود به فایل های موجود در سرور و در نتیجه  فایل های مدیریت وب سایت شده و امنیت در طراحی وب را در اختیار بگیرند .عدم دسترسی به فایل های مدیریتی به ایندمعناذمی باشد که هک اطلاعات موجود در طراحی سایت شما شما غیر ممکن خواهد بود.

تبلیغ: طراحی حرفه ای و ایمن سایت خود را با کانون طراحی سایت وب ساز تجربه کنید.

تغییر پرمیشن های فایل های سایت هم از دیگر روش هایی می باشد که باعث افزایش امنیت در ساخت وب سایت خواهد شد.

ازدیگر موارد بسیار مهمی که دروب سایت ها باید رعایت شود تا امنیت وب سایت دچار خدشه نگردد، عدم استفاده از افزونه ها و کامپوننت های غیر ایمن در دنیای اینترنت است. اگر از سیستم های مدیریت متن بازمانند وردپرس و یا جوملا در طراحی سایت استفاده می نمایید ، قادر می باشید از ابزار های امنیتی که برای هر سیستم مدیریت محتوا ارائه شده در طراحی وبسایت هم استفاده نمایید ، بطور مثال برای سیستم های مدیریت محتوای جوملا ، وردپرس  و … افزونه های امنیتی بسیار زیادی وجود دارد که امنیت سایت شما را افزایش می دهد.

تبلیغ: امنیت در طراحی سایت خود را با دیواره امنیتی فوق العاده قدرتمند وب ساز در سیستم مدیریت محتوا در ساخت وب سایت خود تجربه کنید.