بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی سایت آماتور
طراحی سایت آماتور تمامی مقالات

طراحی سایت آماتور

با توجه به درآمد گسترده ای که شغل طراحی سایت می تواند برای صاحبان خود داشته باشد سوء استفاده از آن در فضای مجازی به مراتب بیشتر از مشاغل دیگر خواهد بود. پنهان بودن شخصیت ها در پشت سایت ها نیز باعث شده است زمینه سوء استفاده از حرفه طراحی سایت بوسیله افراد سودجو بیشتر فراهم شود. این افراد با سر دادن شعارهای دروغین و بی اساس متقاضیان ساخت وبسایت را که بطور معمول از اطلاعات کاملی برخوردار نیستند بطرف خود جذب کرده و از آنها کلاهبرداری می کنند.

در میان این کلاهبرداران و سودجویان طراحی سایت اشخاصی وجود دارند که نیت سوء استفاده از دیگران را ندارند اما ناخواسته به آنها ضربه های را وارد می کنند. آنها با آموختن سطحی چند زبان طراحی سایت فکر می کنند که بر تمامی زیروبم های طراحی سایت مسلط شده و قادر به ساخت سایت و کسب درآمد در فضای مجازی هستند. خطر این افراد که از آنها در بازار طراحی سایت تعبیر به افراد آماتور در طراحی سایت می شود بیشتر از سودجویان و کلاهبرداران نباشد کمتر نخواهد بود. زیرا افراد آماتور در طراحی وب سایت ادعای راستی و درستی می کنند و برای راستی ادعای خود از هیچ کاری واهمه ندارند. ساخت وب سایتی که توسط این دسته از افراد صورت می گیرد به طراحی سایت آماتور مشهور بوده و سرنوشت آن پس مدتی به شکست در طراحی سایت ختم خواهد شد. لازم به ذکر است افرادی که به فرجام طراحی سایت آماتور گرفتار می شوند عموما افرادی هستند که اطلاعات طراحی سایت پایینی دارند و نمی توانند فاکتورهای طراحی سایت حرفه ای را شناسایی کنند. در ادامه مقاله طراحی سایت آماتور سعی شده است توضیح بیشتر پیرامون این قضیه داده شود.

قیمت پایین از نشانه های بارز طراحی سایت آماتور

یکی از نشانه های بارز در طراحی وب سایت آماتور ، تعرفه طراحی سایت ارزان می باشد. در طراحی سایت آماتور به دلیل اینکه بسیار از اصول طراحی وب سایت زیر پا گذاشته می شود که علت اصلی آن به ضعف دانش طراحان سایت آماتور بر می گردد پروژه های طراحی سایت آماتور در مدت زمان کمتری به اتمام خواهد رسید. افراد آماتور که ادعای صداقت دارند برای پروژه های که زمان چندانی از آنها نگرفته است تعرفه های پایینی پیشنهاد می کنند و افراد بسیاری را در دام خود گرفتار کرده و با طراحی سایت آماتوری آنها را از حضور در فضای مجازی مایوس می کنند. پس قیمت طراحی سایت پایین از نشانه های بارز در طراحی سایت آماتوری به شمار می آید.

در بیان خسارت های که با طراحی سایت آماتوری به اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد می شود همین بس که بگوییم که با طراحی سایت آماتوری هدف اصلی از ساخت وبسایت محقق نمی شود. علاوه بر این مطلب  به دلیل ضعف های بارزی که در طراحی قالب سایت آماتوری وجود دارد شخصیت کارفرمایان در فضای مجازی خدشه دار خواهد کرد. مقاله معایب طراحی سایت آماتوری به طور مفصل به این قضیه پرداخته است.

فرار از طراحی سایت آماتوری با وبساز

کارفرمایان طراحی سایت برای نجات یافتن از دام طراحی سایت آماتور باید با بالا بردن اطلاعات خود یک  شرکت طراحی سایت حرفه ای را برای این منظور انتخاب کنند. بدون تردید وبساز یکی از حرفه ای ترین و مطمئن ترین گزینه ها برای ساخت وب سایت مطمئن برای شما خواهد بود. تجربه گرانقدر متخصصین وب ساز در زمینه خدمات طراحی سایت می تواند راهگشا برای حضور حرفه ای شما در دنیای مجازی باشد. وبساز بهترین و آسانترین راه برای فرار از طراحی سایت آماتور و غیرحرفه ای می باشد که با ارائه مقالات مختلف دید شما را در زمینه ساخت سایت حرفه ای باز کرده است. با وبساز از طراحی سایت آماتوری فاصله بگیرد.