بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
ارتباط میان وبلاگ نویسی و جستجوگر در طراحی سایت
ارتباط میان وبلاگ نویسی و جستجوگر در طراحی سایت تمامی مقالات

ارتباط میان وبلاگ نویسی و جستجوگر در طراحی سایت

وبلاگ  و جستجوگر دو نام بسیار آشنا و مهم در حرفه طراحی سایت به شمار می آیند که ارتباط تنگا تنگی با یکدیگر  دارند. برای روشن ساختن ارتباط نزدیک بین این دو اصطلاح کلیدی در طراحی وب ابتدا مهم است که اهداف فردی دو کلمه SEO و وبلاگ را بدانید.

در حالی که SEO به بهینه سازی موتورهای جستجو در طراحی وب سایت اشاره می کند در درجه اول به ایجاد یک وب سایت برای بازدید کنندگان طراحی وبسایت می پردازد. وبلاگ نویسی از سوی دیگر، هدف از ارائه بازدیدکنندگان وب با محتویات طراحی سایت با کیفیت است. به این ترتیب هر دو برای مرورگرها بسیار مهم هستند زیرا هر دو به نوعی یا از سوی دیگر به نفع آنها هستند. در حالی که یک وب سایت بدون رتبه بالا در جستجوگرها به سختی در بین دیدار بازدید کنندگان قرار میگیرد، وبسایت که فاقد مقادیر متنوع و متنوع خلاقانه و خلاقانه است، به هیچ وجه از بین نمی رود.

ارتباط بین وبلاگ نویسی و SEO بسیار زیاد است و می توان آنها را به صورت زیر بیان کرد. افراد برای اطلاعات جستجو می کنند. اکثر مردم خواستار فهرست کردن، در جستجوی اطلاعاتی هستند که به کمک آنها می آیند و درخواست های خود را از بین می برند. در چنین زمینه ای، می توان گفت که در حالی که چیزی به راحتی جستجو می شود، بدون داشتن درد بسیار نقش حیاتی ایفا می کند طراحی متون سایت شگفت انگیز می تواند مورد نیاز بینندگان نیز اهمیت پیدا کند. مطالب به روز و تازه همیشه باعث تجربه کاربر بهینه می شود.

کلمات کلیدی در طراحی سایت مورد استفاده در وبلاگ می تواند رتبه بندی بهتر جستجوگر را تشویق کند. هنگامی که یک وبلاگ با توجه به برخی از ویژگی های کلیدی نوشته می شود، رتبه بندی بهتر SEO  را می توان به دست آورد. کلمات کلیدی دوستانه، عبارات مربوطه و گروهی از کلمات، کلمات کلیدی زمانی که برای چند لحظه در وبلاگ استفاده می شود می تواند شگفت انگیز در ارائه مطالب با رتبه بندی بهتر SEO.

سایت های مختصر و مطالب نوشته شده منجر به تجربه کاربر بهینه می شود: وب سایت هایی که بسیار بزرگ هستند و محتویات بیش از ۸۰۰ کلمه بیش از حد تشویق نمی کنند. محتویات مختصر در ساخت سایت دسترسی آسان به بینندگان را فراهم می کند. لینک های مفید و مربوطه می توانند رتبه های بالا در جستجوگرها را تشویق کنند: هنگامی که یک صفحه محتوا مراجع به لینک های مرتبط مربوط به وبلاگ است که واقعا ارزشمند هستند و فقط به خاطر دادن داده نمی شوند، بهینه سازی  در ساخت وبسایت رتبه بندی SEO می تواند به دست آید.

با در نظر گرفتن تمام این نکات می توان به وضوح درک کرد که جستجوگرها و وبلاگ ها به یکدیگر وابسته اند و ارتباطات نزدیکی بین آنها دارند. یک وبلاگ زمانی که مطالب خاصی را در ذهن داشته باشید مانند نگهداری مختصر، ارتقاء لینک های متقابل، ارائه لینک ها مفید در ساخت وب سایت ، ایجاد مجموعه ای از نویسندگان و ویراستاران، ارائه لینک های به اشتراک گذاری اجتماعی و غیره، بدون شک می توان به رتبه بالاتر SEO رسید.