بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی نرم افزار اندروید

طراحی نرم افزار اندروید

امروزه افراد بسیاری

بوسیله تلفن های هوشمند

با سایت های مختلف ارتباط برقرار می کنند

و از آنها اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت می کنند

جذب این افراد می تواند نقش بسیار حائز اهمیتی در موفقیت های

طراحی سایت داشته باشد

متخصصین وبساز استفاده از دو راه حل را برای جذب طیف گسترده صاحبان تلفن هوشمند برای سایت ها ضروری می دانند. راه حل اول ، طراحی قالب سایت به صورت واکنش گرا می باشد تا برای قالب سایت در رزولوشن های مختلف امکان نمایش مطلوب را ایجاد کند. راه حل دوم که از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد طرحی نرم افزاراندرویدی مخصوص برای گوشی می باشد.

نرم افزار اندروید ویژه سایت ها به نرم افزارویژه ای گفته می شود که قابل نصب بر روی گوشی های اندروید بوده و این امکان را به تلفن های هوشمند می دهد که در موقعیت های مناسب با سایت ارتباط برقرار کرده و موضوعات جدید را از سایت مورد علاقه خود دریافت کند سپس اطلاعات را درحافظه گوشی ذخیره می کند تا در زمان های لازم از آن استفاده کند.

دلایل طراحی نرم افزار اندروید برای سایت

هرکسی با توجه به شغل و هدفی که دارد می تواند منفعت های متفاوتی با طراحی نرم افزار اندروید به دست آورد بعضی از این منفعت ها که بوسیله ساخت نرم افزار اندروید برای شما حاصل می شود عبارتند از:

امان تبلیغات ارزان برای محصولات یا خدمات شرکت ها

نزدیکتر کردن ارتباطات با مخاطبین و مشتریان قبلی

زمینه برای افزایش فروش محصولات

القا حس خوب به مخاطبین و استفاده از روشهای بازاریابی جدید

ایجاد زمینه برای برندسازی و تعرف لیست محصولاتی بیشتربه مخاطبین

ارائه خدمات الکترونیکی به مشتریان

آسان کردن دسترسی افراد به خدمات طراحی شده توسط سایت

آیا برای همه سایت ها امکان طراحی نرم افزار اندروید میسر می باشد؟

سایت های که در فضای مجازی موجود هستند یا بوسیله شرکت های طراحی سایت حرفه ای ساخته شده اند ویا ساختار آماتوری دارند. در طراحی حرفه ای سایت که تمامی استانداردهای طراحی رعایت شده است مجهز به خروجی های استانداردی مانند xml یا json می باشند لذا در طراحی نرم افزارهای اندروید برای آنها مدت زمان کمتری صرف خواهد شد و هزینه کمتری برای صاحبان خود خواهد داشت.

در صورتی که وب سایت شما توسط افراد آماتور در طراحی وبسایت ساخته شده باشد با بررسی بانک اطلاعاتی سایت توسط متخصصین و تعریف خروجی های استاندارد، امکان ساخت نسخه اندروید برای شما میسر می باشد. بدیهی است که این کار مستلزم هزینه بیشتری خواهد بود. در نتیجه باید گفت طراحی نرم افزار اندرید برای تمامی سایت ها امکان پذیر خواهد بود.

برای طراحی نرم افزار اندروید چه کارهای باید انجام دهید

اگر مایل به طراحی نرم افزار اندروید برای وب سایت خود و یا در زمینه های دیگرهستیددر ابتدا باید فرم زیر را تکمیل کرده بعد از آن در تماسهای که با شما گرفته می شود لیستی امکاناتی و ابزار های که مایل هستید در نرم افزار خود داشته باشید به ما ارائه خواهید داد. اگر شناختی از این امکانات و ابزار ها ندارید اصلا جای نگرانی وجود نخواهد داشت متخصصین طراحی نرم افزار اندروید وب ساز مشاوره های لازم رابه شما ارائه خواهند کرد. و نهایتا پس از عقد قرارداد، متخصصین وب ساز شروع به کار کرده و با توجه به امکانات در خواست شده و ظرفیت های موجود به طراحی نرم افزار مود نظر شما می پردازند. هزینه طراحی نرم افزار اندرویدی کاملا توافقی بوده و در قرارداد ذکر خواهد شد. با متخصصین طراحی نرم افزار اندروید به کاربردی ترین نرم افزار اندرویدی برای خود دست پیدا کنید.
ثبت سفارش