بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
آموزش های خصوصی

آموزش های خصوصی

طراحی سایت

و تحویل وب سایت طراحی شده

به کارفرمایان وبساز هرگز به منزله پایان کار مرکز طراحی سایت وب ساز نخواهد بود

متخصصین طراحی سایت وب ساز

در تمامی مراحل طراحی و حتی پس از فروش همواره با شما خواهند بود

زیرا پشتیبانی و آموزش وظیفه وب ساز و اعتبار او در فضای مجازی می باشد. بر همین اساس آموزش های مختلف من جمله آموزش های خصوصی در دستور کار وب ساز قرار گرفته است تا مشتریان شرکت طراحی سایت وب ساز هیچ گونه مشکلی در زمینه مدیریتی نداشته باشند.

وب ساز برای رفاه حال مشتریان خود بسته های آموزشی مختلفی را تهیه کرده است. اگرچه آموزش های رایگان وب ساز برای هر مبتدی کافی است تا بصورت حرفه ای در فضای مجازی حضور یابد اما مدیران وب ساز برای افرادی که مایل به آموزش های خصوصی هستند امکاناتی قرار داده است تا به نظر آنها نیز احترام گذاشته باشد. کلاس های آموزش خصوصی در هر زمینه ای که مشتریان مایل باشند برگزار خواهد شد در ادامه به چند نمونه از کلاس های آموزشی خصوصی وب ساز اشاره خواهد شد.

آموزش های خصوصی طراحی قالب

در این کلاس آموزش های خصوصی به دوستان چگونگی تغییر قالب در پکیج های وب ساز و اصول مربوط به آن آموزش داده خواهد شد. شما با گذراندن کلاس های آموزش خصوصی طراحی قالب به راحتی قادر خواهید بود از داخل سیستم مدیریت محتوا وب ساز شکل قالب پکیج های طراحی وبسایت خود را تغییر داده و با قالب ویژه در فضای مجازی حاضر شوید.

آموزش های خصوصی بهینه سازی

یکی از مواردی که در طراحی وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت می باشد. اگرچه تمامی سیستم های مدیریتی وب ساز مجهز به سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت می باشد اما متخصصین طراحی سایت وب ساز برای افرادی که مایل باشند کلاس های خصوصی بهینه سازی تصاویر را بوسیله اساتید گرافیک برجسته در طراحی سایت برگزار میکند. همچنین بهینه سازی متون در طراحی سایت از دیگر موارد آموزش های خصوصی به شمار می آید.

آموزش خصوصی لازم نیست

همانطوری که گفته شد وب ساز آنچنان به قابل فهم بودن سیستم مدیریت محتوا اهمیت داده است و با کدنویسی پیچیده کار را برای وب مستر راحت کرده است که برای مشتریان دیگر نیازی به هیچ گونه آموزش خصوصی برای مدیریت وب سایت باقی نمی ماند. از طرف دیگر برای ارائه خدمات ارزنده تر همراه هر پکیج طراحی سایت وب ساز سی دی های آموزشی تصویری آن پکیج نیز ارسال میشود تا دیگر نکته مبهمی برای وب مستر باقی نماند.

وب ساز به آموزش های نام برده بالا نیز قناعت نکرده است و راه حل های دیگری نیز برای حل مشکلات آموزشی قرار داده است. از جمله آنها می توان به راه اندازی صفحه پرسش و پاسخ عمومی اشاره کرد که مکانی برای مطرح کردن هر گونه سئوالات شما عزیزان در زمینه ساخت وب سایت و گرافیک و دیگر امور مربوطه می باشد. شما سئوال می کنید و متخصصین وب ساز و دیگر افرادی که در این زمینه تخصص دارند پاسخ خواهند داد. در ضمن از این طریق می توانید صاحب امتیاز طراحی سایت رایگان نیز شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله طراحی وب سایت رایگان مراجعه فرمائید.

از دیگر راه حل های وب ساز که نیاز به آموزش های خصوصی ساخت وبسایت را برطرف خواهد کرد مبحث مشاوره رایگان توسط وب ساز می باشد که در بخش تماس با ما حاصل می گردد. بخش مقالات یکی دیگر از بخش های مفید وب ساز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت سایت و رفع آموزش های خصوصی می باشد.

آموزش خصوصی لازم نیست

تمام تلاش وب ساز در این است وب سایتی که تحویل مشتری می دهد نیاز به هیچگونه آموزش های خصوصی و هزینه های اضافی برای مدیریت حرفه ای نداشته باشد. در همین راستا صفحه های آموزشی رایگان مختلفی برای آموزش های بهینه طراحی شده است و علاوه بر همه اینها فیلم های آموزشی رایگان مختلفی در فضای مجازی منتشر ساخته است تا نیاز شما را به آموزش های خصوصی از بین ببرد. با وجود این موضوع برای افرادی که تمایل به آموزش خصوصی دارند وب ساز آموزش های خصوصی را با قیمت های استثنایی بوسیله اساتید کارآزموده برگزار می کند. با وب ساز حرفه ای در فضای مجازی حاضر شوید.ثبت سفارش