بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
فیلم های آموزشی

فیلم های آموزشی

یکی از فاکتورهای حرفه ای

برای شرکت های طراحی وب سایت

ارائه آموزش های متنوع در راستای آموختن نکات حرفه ای به مشتریانشان می باشد

مدیران شرکت طراحی سایت وبساز در راستای بالا بردن دانش طراحی سایت مردم و حضور پررنگ آنها در فضای مجازی اقدام به ارائه فیلم های آموزشی در موضوعات متنوع کرده اند. این فیلم های آموزشی برای کمک به وب مستر سایت طراحی شده می باشد و نکات طلایی را برای حضور حرفه ای آنها در دنیای مجازی آموزش می دهد. فیلم های آموزشی وب ساز در مقولات متنوع و کاربردی ساخته می شود. در ادامه پیرامون مباحث مربوط به فیلم های آموزشی بحث خواهد شد.

فیلم های آموزشی مدیریت محتوا

کارشناسان طراحی سایت وب ساز به منظور رعایت حقوق کاربران در طراحی سایت سیستم مدیریت محتوا قدرتمندی برای را برای پروژه های که انجام می دهند طراحی کرده اند. این سیستم قدرتمند به وب مستر اجازه می دهد که به راحتی بر تمامی اجزای وب سایت کنترل و نظارت داشته و در آنها مطابق با نیاز خود تغییراتی را اعمال کند. اگرچه کار کردن با سیستم مدیریت وب ساز آنقدر آسان می باشد که نیاز به هیچ گونه آموزشی نخواهد داشت با این حال مدیران وب ساز تصمیم گرفته اند تا مهمترین بخش فیلم های آموزشی وب ساز به آموزش سیستم مدیریت محتوا اختصاص بدهند.

فیلم آموزشی و مقوله بهینه سازی

یکی از بخش های که لازم است هر وب مستری پیرامون آن اطلاعاتی داشته باشد بهینه سازی یا سئو در طراحی سایت می باشد. رعایت اصول بهینه سازی در طراحی سایت موجب خواهد شد تا وب سایت ساخته شده مورد توجه موتورهای جستجوگر قرار بگیرد. همانطوری که می دانید بهینه سازی امری دو طرفه می باشد یعنی همانطوری که طراح سایت باید در پروژه طراحی سایت اصول بهینه سازی را رعایت کند ، وب مستر نیز باید با قوانین سئو آشنایی داشته باشد و از تگ های درست در وارد کردن مطالب استفاده کند.

در رابطه با سیستم مدیرست محتوا قدرتمند وب ساز نیز باید گفت که اگرچه سیستم سئو هوشمند موجود در پکیج های طراحی سایت و سایر محصولات وب ساز کار بهینه سازی را تا حدود بسیار زیادی راحت کرده است اما داشتن اطلاعات بهینه سازی مفید توسط کارفرمایان طراحی سایت در موفقیت وبسایت خالی از تاثیر نخواهد بود. فیلم های آموزشی وب ساز به شما عزیزان در زمینه بهینه سازی کمک شایانی خواهد کرد.

HTML و فیلم های آموزشی

زبان پایه طراحی وبسایت زبان html می باشد. آشنایی با تگ های اصلی این زبان برای یک وب مستر حرفه ای از ضروریات می باشد. در قسمت html و فیلم های آموزشی هر آنچه که اطلاعات ضروری یک وب مستر پیرامون زبان html می باشد قرار گرفته شده است. یکی دیگر از مواردی که برای وب مستر خوب شدن داشتن اطلاعات پیرامون آن لازم به نظر می رسد آشنایی با زبان cssدر طراحی سایت می باشد. در فیلم های آموزشی طراحی سایت وب ساز سعی شده است یک دوره کامل از واجبات زبان CSSبه بازدید کنندگان ارائه شود.

تصاویر و فیلم های آموزشی

تصاویر در طراحی سایت یکی از عواملی می باشند که می توانند نقش بسزایی در موفقیت سایت را ایفا کنند. آنچه در مبحث تصاویر و فیلم های آموزشی سعی شده است به آن پرداخته شود نحوه انتخاب تصاویر و چگونگی آماده کردن آنها برای قرار گیری در سایت می باشد. لازم به یاد آوری می باشد که تمامی ساخت سایت های که توسط شرکت طراحی سایت وب ساز انجام می گیرد مجهز به سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت می باشد. که باعث افزایش سرعت ارائه مطالب و کاهش مصرف پهنای باند و سریعتر شدن بارگذاری وب خواهد شد.

فیلم های آموزشی گرافیکی

اسلاید شود در طراحی سایت یکی از ابزارهایی است که اخبار مهم سایت در آنجا به نمایش گذاشته می شود. تصاویر موجود در اسلاید شو برای تاثیر گذاری بیشتر روی مخاطب و تشویق او به خواندن مطالب آن باید دارای ویژگی های خاصی باشد. در مجموعه فیلم های آموزشی وب ساز در زمینه گرافیک و ساخت بنر های تبلیغاتی نیز آموزش های ارائه شده است که شما را در تهیه بنرهای حرفه ای کمک می کند.

کلام آخر در فیلم های آموزشی وب ساز

فیلم های آموزشی موجود در سایت وب ساز به منظور آشنایی وب مستر با اصول طراحی وب سایت و خارج نشدن آنها از استانداردها طراحی شده است. با گذراندن این آموزش ها به یک وب مستر حرفه ای در زمینه مدیریت سایت تبدیل خواهید شد و قادر خواهید بود که محتوا سایت خود را بصورت حرفه ای مدیریت و کنترل کنید. با فیلم های آموزشی وب ساز حرفه ای گری را تجربه کنید.سایر زمینه ها