بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
آموزش و پشتیانی

آموزش و پشتیانی

برای اینکه بتوان به عنوان یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در فضای مجازی مطرح شد

باید علاوه بر رعایت تمامی اصول طراحی سایت

در بخش آموزش و پشتیبانی نیز قدرتمند ظاهر شد

تا افرادی که قصد دادن سفارش طراحی سایت به شما را دارند با خیالی راحت آینده خود را در فضای مجازی به دست شما بسپارند

گروه طراحی سایت وبساز یکی ازبهترین شرکت های حرفه ای در فضای مجازی محسوب شده

و علاوه بر اینکه اقدام به ارائه خدمات طراحی سایت بسیار جدید و نوینی کرده است در بخش آموزش و پشتیبانی نیز بسیار قدرتمند می باشد

آموزش اولین سر فصل آموزش و پشتیبانی

یکی از موارد بسیارمهم در رعایت حقوق مشتریان در مرکز طراحی سایت ، مبحث آموزش سیستم مدیریت محتوی و نحوه استفاده از آن می باشد. مدیران شرکت طراحی سایت وب ساز در بخش آموزش تدابیر مختلفی را اندیشیده اند.

اراده فیلم های رایگان آموزش سیستم مدیریت محتوی وبساز ، راه اندازی بخش مقالات که شامل مقاله های گوناگون در زمینه های مختلف می باشد ، راه اندازی سیستم پرسش و پاسخ و بخش آموزش های خصوصی از راهکار های وبساز در ارائه آموزش هر چه بهتر به داوطلبین طراحی سایت خود می باشد.

برای بیان اهمیت آموزش در ساخت سایت باید گفت که برای موفقیت درطراحی سایت لازم است تا وب مستر سایت بر تمامی اجزای طراحی سایت خود مسلط باشد. برای دستیابی به این هدف از یک طرف پروژه ساخت وبسایت باید توسط شرکت طراحی حرفه ای سایت انجام گیرد تا سیستم مدیریت قدرتمند داشته باشد و از طرف دیگر وب مستر سایت باید در طراحی متون سایت روی نکات بهینه سازی مسلط بوده و همچنین روی سیستم مدیریت محتوی سایت خود تسلط کامل داشته باشد.

سیستم مدیریت محتوی وبساز علاوه براینکه با وجود ماژول های قدرتمند ضعف اطلاعات طراحی سایت وب مستر خود را جبران می کند و به قدری کار کردن با آن آسان می باشد که نیاز به هیچ گونه آموزشی نخواهد داشت. اما وبساز برای راحتی خیال مشتریان خود به این مطلب اکتفا نکرده و آموزش های طراحی سایت رایگان مختلفی برای آنها سفارش دهندگان طراحی سایت خود در نظر گرفته است.

مبحث پشتیبانی در آموزش و پشتیانی

یکی دیگر از مواردی که کانون طراحی سایت برای حرفه ای شدن به آن نیازمند می باشد خدمات آموزش و پشتیبانی منظم می باشد پشتیبانی در ساخت وب سایت به معنای رفع اشکالات احتمالی خواهد بودکه ممکن است برا ی هاست یا سیستم مدیریت محتوی به وجود آید اگرچه تمامی سیستم های مدیریت محتوی ساخته شده توسط متخصصین طراحی سایت وبساز آنقدر دقیق کد نویسی شده اند که وب مستر سایت طراحی شده با هیچ مشکلی مواجه نخواند نشد اما مدیران وبساز ، تیم قدرتمندی از متخصصین طراحی سایت حرفه ای را درنظر گرفته اند تا جوابگو مشکلات احتمالی شما مشتریان عزیز را بوده و در اسرع وقت نسبت به حل آنها اقدام کنند

قسمت های آموزش و پشتیبانی

آموزش های وبساز

در این مبحث آموزشی آموزش های قسمت های مختلف سیستم مدیریت محتوی گنجانده شده است. بطوری که با مراجعه به این بخش دیگر نکته مبهمی در استفاده از سیستم مدیریت محتوی برای شما وجود نخواهد داشت.

نحوه خرید

در بخش نحوه خرید از آموزش و پشتیبانی ، پیرامون نحوه خرید خدمات طراحی سایت وب ساز توضیحاتی ارائه شده است.

انتخاب دامنه

یکی از مباحثی که از شما هنگام خرید یکی از پکیج ها و یا طراحی اختصاصی سایت خواسته می شود ارائه یک دامنه مناسب می باشد. در بحث انتخاب دامنه ، به مقایسه انواع دامنه و نحوه خرید آنها پرداخته شده است.

سئوالات متداول

سولاتی که ممکن است در دادن سفارش طراحی سایت برای شما به وجود آید در اینجا می توانید مطرح کنید و همچنین در بخش کتابخانه سئوالات متداول سئوال های از قبل پرسیده شده را مشاهده کنید.

نقشه سایت

برای راهنمایی هرچه بیشتر دوستان در این بخش به ارائه نقشه کل سایت اقدام شده است تا شما دوستان عزیز بتوانید تمام قسمت های وبساز رادر یک نگاه مشاهده کنید.