وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

پکیج طراحی سایت مذهبی

تبلیغ در میان ادیان آسمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تا جایی که یکی از برنامه های اصلی مذاهب گوناگون تربیت مبلغان دینی و فرستادن آنها به سوی اقشار مختلف جامعه می باشد تا مردم را به مسیر حق دعوت کنند.

از طرف دیگر پیشرفت تکنولوژی و فناوری و استفاده گسترده دشمن از این ابزار ها در جهت گمراه کردن جوانان ، وظیفه مساجد ، هیئت های مذهبی، مبلغان مذهبی و سایر موسسات مذهبی را سنگین تر از قبل کرده و حضور گسترده آنها را در فضای مجازی و عرصه جنگ نرم طلب می کند.

طراحی سایت مذهبی می توانند نقش بسیار پررنگ و مهمی در پیشبرد هر چه بهتر اهداف و برنامه های مذهبی و فرهنگی داشته باشد و جلوی حملات همه جانبه دشمن را در دنیای مجازی بگیرد. پکیج طراحی سایت مذهبی وبساز نمونه بارزی از طراحی سایت مذهبی به شمار می آید و مناسب برای افرادی می باشد که قصد حضور در فضای مجازی را دارند اما متاسفانه از بودجه کافی برخوردار نیستند.

هدف وبساز از تولید پکیج طراحی سایت مذهبی

همانطور که همه ما می دانیم در دنیای امروز که دنیای ارتباطات می باشد ، صاحبان کفر با در اختیار داشتن بیشترین سهم از این وسایل ارتباطی و در نظر گرفتن بودجه های خاص برای آن برسایر کشورها حکومت می کنند. آنها با طراحی وب سایت های مستهجن و غیر اخلاقی و نشر شبهه های مختلف اعتقادی تلاش می کنند تا جوانان مسلمان و معتقد را به سمت خود جذب کرده و به این ترتیب ریشه های اسلام را از بین ببرند. متاسفانه در ایران افرادی که به صورت حرفه ای به تولید و طراحی وبسایت های مذهبی مشغول هستند بسیار کم می باشد و از طرف دیگر هزینه طراحی بالایی که برای طراحی حرفه ای سایت باید انجام داد بسیار از دین دوستان را برای حضور در فضای مجازی با مشکل روبه رو کرده است.

گروه طراحی سایت وبساز به منظور گسترش فرهنگ دینی در بین جوانان و رفع شبهات اعتقادی مردم ، اقدام به تولید پکیج های طراحی وب سایت مذهبی با شرایط ویژه کرده است. سیستم مدیریت محتوی در ساخت سایت مذهبی به گونه ای طراحی شده است که وب مسترسایت را بدون هیچ گونه مشکلی قادر می سازد به صورت کاملا حرفه ای به طراحی متون سایت بپردازد و تمای اجزای طراحی سایت را در خدمت بگیرد و بطوری که می تواند طراحی قالب سایت را مطابق با خواسته های خود تغییرداده و قالب سایت جدید به وجود آورد. با این امکانات طلایی شرایط فروش پکیج طراحی سایت مذهبی به تعداد معینی از متقاضیان طراحی سایت مذهبی فراهم شده است بدون اینکه قالب طراحی سایت مذهبی شبیه هم در فضای مجازی به وجود آید.

شرایط ویژه ای که کارشناسان طراحی سایت وب ساز در ساخت پکیج های طراحی سایت لحاظ کرده اند تخفیف های ویژه هفتاد درصدی را برای خریداران پکیج ها به همراه داشته است. از طرف دیگر مدیران وب ساز با هدف حضور آسان مروجان دینی کشور عزیزمان در عرصه جنگ نرم این تخفیف را به مرز هشتادو پنج در صد رسانیده اند تا آنها تشویق به حضور پررنگ در فضای مجازی کند.

چرا پکیج طراحی سایت مذهبی وبساز

شرکت طراحی حرفه ای سایت وبساز مجموعه ای از متخصصین طراحی وب با تجربه می باشند که به منظور ساخت وبسایت های با مدیریت محتوی پیشرفته و رفع هر گونه اشکالات رایج در زمینه ساخت سایت که موجب هک وبسایت می شود گرد هم جمع شده اند.

این کارشناسان طراحی سایت هریک مسئولیت بخشی از پروژه طراحی سایت مذهبی را در وبساز به عهده دارند. دانش طراحی سایت این افراد در زمینه کاری و مسئولیتی که به عهده دارند همواره به روز می باشد. ارائه امکانات حرفه ای با تخفیف های ویژه ای که در ساخت وب سایت لحاظ شده است به همراه رعایت کامل حقوق کاربران در طراحی سایت سبب شده است طراحی سایت مذهبی وبساز را به عنوان گزینه اول افراد متقاضی طراحی سایت مذهبی قرار بگیرد. برای به دست آوردن آگاهی های بیشتر در این زمینه به مقاله چرا باید وبساز را انتخاب کرد مراجعه کنید

امکانات پکیج طراحی سایت مذهبی

در پایان به گوشه ای از امکانات ویژه ای که درپکیج طراحی سایت مذهبی وبساز لحاظ شده است اشاره خواهیم کرد.

استفاده از سئو هوشمند در سیستم مدیریت محتوی در طراحی سایت مذهبی

استفاده از منو های کاملا استاندارد و متناسب با هدف طراحی سایت مذهبی

وجود اسلاید شو حرفه ای در طراحی سایت مذهبی با قابلیت مدیریت کامل در تصاویر طراحی سایت

امکان درج مقالات متنوع و طراحی متون سایت به صورت حرفه ای و آسان با قابلیت مدیریت کامل بر تگ های HTML

ویژگی ثبت نظر برای هرمقاله به صورت جداگانه و مدیریت حرفه ای بر نظرات

راه اندازی بخش اخبار در پکیج طراحی وب سایت مذهبی

راه اندازی گالری صوتی و تصویری و سیستم اوقات شرعی در پکیج

راه اندازی بخش ویژه دانلود

راه اندازی سیستم پاسخ گویی به سوالات شرعی در پکیج طراحی وب مذهبی

ماژول جستجوی پیشرفته

ماژول خبرنامه در پکیج طراحی سایت مذهبی

سیستم قرآن آنلاین

امکان پخش زنده حرم ائمه

صفحه درباره سایت بصورت ویژه

سیستم استخاره با قرآن

ماژول حدیث روز

بخش اوقات شرعی در طراحی کارآمد سایت مذهبی

اعلام برنامه ها آینده

ایجاد نظرسنجی در سایت

امکان اطلاع رسانی پیامکی در وب سایت

بهره مندی از ویژگی آرشیو مطالب

دانلود نرم افزارهای مذهبی

امکان ثبت نمایش ویدیو

ایجاد ایمیل اختصاصی

آمار سایت

با پکیج های طراحی سایت مذهبی وبساز تجربه ای موفق در فضای مجازی را تجربه کنید.
پکیج های مذهبی