وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

پکیج طراحی سایت مشاغل

پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از فضای مجازی از یک طرف و از طرف دیگرمنفعت های فراوانی که طراحی سایت برای مشاغل می تواند به همراه داشته باشد ، موجب شده است تا صاحبان مشاغل مختلف را بفکر ساخت وبسایت و حضور در فضای افتاده و بوسیله طراحی وب زمینه ساز رونق هرچه بیشتر در کسب و کار خود شوند.

رفته رفته با روشن شدن تاثیرات چشم گیری که طراحی سایت بر روی افزایش در آمد مشاغل گوناگون داشته است این دیدگاه را برای عموم مردم به وجود آورده است که هرگز نباید از این ابزار قدرتمند برای جذب مشتری و رونق بخشیدن به حرفه خود صرف نظر کرد و همین امر موجب روی آوردن گسترده آنها به سوی ساخت وب سایت شده است به همراه این استقبال گسترده مردم از ساخت سایت مشاغل ، گروه طراحی سایت وبساز اقدام به ساخت پکیج طراحی سایت مشاغل کرده است.

هدف وب ساز از ساخت پکیج طراحی سایت مشاغل

با توجه به در خواست روز افزون مردم برای طراحی وب سایت مشاغل ، مرکز طراحی سایت وبساز از یک طرف با هدف جذب بازار طراحی سایت مشاغل و از طرف دیکر به منظور ایجاد راهی مناسب برای کوتاه کردن دست افراد کلاهبردار در طراحی سایت و ارائه طراحی حرفه ای سایت مشاغل برای افرادی که از توان مالی مناسبی برخوردار نیستند ، دست به ابتکاری تازه در زمینه طراحی وبسایت زده و پکیج طراحی سایت مشاغل را با تخفیف های ویژه و امکانات طلایی طراحی کرده است.

امتیازاتی ویژه ای که وب ساز در ساخت پکیج طراحی سایت مشاغل در نظر گرفته است سبب شده است که کمتر متقاضی طراحی سایت بتواند به راحتی از کنار آن عبور کرده و به شرکت طراحی سایت دیگری اعتماد کند در ادامه با گوشه ای از این امتیازات ویژه آشنا خواهید شد.

امتیازات مخصوص پکیج طراحی سایت مشاغل

در این قسمت قصد داریم تا امتیازات مخصوص و ویژه ای که در پکیج طراحی سایت مشاغل وجود دارد را طور مختصر بیان کنیم . اولین امتیاز ویژه در کانون طراحی سایت وب ساز می تواند ارائه کارهای حرفه ای و ویژه در فضای مجازی باشد. وب ساز علاوه بر طراحی حرفه ای سایت توانسته است با نوآوری ویژه کاهش هفتاد درصدی قیمت طراحی سایت را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. دلایل این تخفیف ویژه در مقاله دلیل کاهش هفتاد در صدی قیمت در وب ساز به طور مفصل توضیح داده شده است.

وجود سئو هوشمند و خودکار در سیستم مدیریت محتوی سایت مشاغل به منظور طراحی محتوی سایت بصورت بهینه توسط وب مستر سایت طراحی شده از دیگر امکانات ویژه در طراحی سایت مشاغل می باشد. این سیستم امکان کنترل بر تمامی اجزای طراحی سایت را در اختیار وب مستر سایت قرار می دهد و به حدی گسترده می باشد که حتی قدرت کنترل حجم و اندازه تصاویر در طراحی سایت نیز خواهد داشت .

از دیگر امتیازات مخصوص پکیج طراحی سایت مشاغل می توان به کاربرد آسان و آموزش رایگان سیستم مدیریت محتوا وب ساز و نیز امکان انتخاب آسان قالب و آپشن های مختلف با توجه به میزان بودجه ای که برای ساخت سایت کنار گذاشته اید نام برد. همچنین برگشت کامل وجه نقد تا بیست و چهار ساعت پس از خرید و یا برگشت هفتاد درصد هزینه طراحی سایت تا سی روز پس از تحویل سایت در صورت عدم رضایت مشتری از دیگر امتیازات وب ساز برا ی خریداران خواهد بود.

منفعت های طراحی سایت مشاغل

بر کسی پوشیده نیست که طراحی وب سایت مشاغل می تواند چه منفعت های زیادی برای صاحبان مشاغل مختلف به همراه داشته باشد. در ادامه قسمتی از منفعت های طراحی سایت مشاغل را بصورت فهرست وار بیان خواهیم کرد.

گسترش بازار تجاری از یک شهر به یک کشور و جهان با ساخت سایت مناسب در زمینه کاری خود

حفظ مشتریان قدیمی و بالا بردن فروش با جذب مشتریان جدید بوسیله طراحی حرفه ای سایت مشاغل

کسب اعتبار در فضای مجازی با طراحی وب مشاغل

تبلیغات بسیار تاثیر گذار و ارزان بر محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید

کاهش هزینه های گوناگون

ارتباط آسان با مشتریان بوسیله طراحی کار آمد سایت مشاغل و آشنایی با نقطه نظرات شان برای پیشرفت در زمینه کاری

معرفی محصولات جدید خود و بیان کردن برتر ی آن نسبت به محصولات مشابه با طراحی پیشرفته سایت مشاغل

امکان ایجاد زمینه برای جذب نمایندگی های مختف در سطح کشور

امکانات پکیج طراحی سایت مشاغل

امکانات پکیج طراحی سایت مشاغل با توجه به نوع شغل و حرفه طراحی شده است و از پکیجی به پکیج دیگر متغییر می باشد. اما در طراحی انواع سایت مشاغل بعضی از امکانات مشابه وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

وجود اسلاید شو حرفه ای و زیبا با امکان لود تصاویر پس از بارگذاری کامل صفحات سایت با مدیریت مستقیم و حرفه ای در داخل سیستم مدیریت محتوا

ویرایش خود کار تصاویر وارد شده توسط کاربر در هاست طراحی وب سایت مشاغل به منظور کاهش حجم تصاویر نمایش بهینه تصاویر در قالب وب سایت و قابلیت غیر فعال کردن آنها

طراحی قالب سایت منحصر بفرد با توجه به شغل مناسبی که سایت برای آن حرفه طراحی شده است

منو حرفه ای با هدف دسترسی ساده کاربر به تمام قسمتهای موجود در پکیج طراحی سایت مشاغل

سیستم ویرایش متون طراحی سایت بصورت جذاب و کاربر پسند حتی برای کاربران مبتدی

صفحه تماس حرفه ای با مدیر وب سایت و امکانات طلایی قابل ویرایش در آن

ماژول سفارش محصول در زمان کوتاه در پکیج طراحی وب سایت مشاغل

ماژول قرار دادن تصویر یا ویدئو برای هر محصول

امکان تعیین محصولات خاص برای نمایش در صفحه اول سایت

ماژول امکان مقایسه محصولات در پکیج طراحی وبسای مشاغل

ماژول سبد خرید برای محصولات

ماژول بازاریابی هدفمند و اطلاع رسانی ها از طریق ایمیل

ماژول دریافت پیشنهاد با انتقادات از طرف مشتریان در طراحی سایت مشاغل

امکان اتصال به درگاه های مختلف بانک ها بمنظور پرداخت آسان

سازگاری با مرورگرها مختلف و همچنین دارای قالب ریسپانسیو برای نمایش مطلوب در نمایشگر ها

بهرهمندی از تکنولوژی هوشمند CSS برای سبک کردن حجم صفحات و طراحی کاربر پسند در طراحی ساین مشاغل

نمایش دسته بندی ها به صورت درختی و یا به صورت لیست

امکان تغییر متن صفحات مختلف سایت بصورت کاملا آسان

و دهها امکانات دیگر که منظور کوتاه کردن کلام از ذکر آنها خود داری خواهیم کرد.
پکیج های مشاغل