وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

پکیج طراحی سایت خبری

دیگر زمانی که مردم برای آگاه شدن از یک خبر می بایست برای خرید روزنامه از خانه بیرون می آمدند و یا تا زمان پخش اخبار صبر می کردند گذشته است. با گسترش فضای مجازی و به وجود آمدن سایت های مختلف خبری مردم برای دانستن اخبار مورد علاقه خود به سایت های خبری مختلفی که در این زمینه وجود دارند رجوع می کنند.

همین مسئله باعث شده است که سایت های خبری پتانسیل جذب بازدید کنندگان بالایی را داشته باشند و در نتیجه میان طراحی انواع سایت های که هر روز توسط مراکز طراحی سایت مختلف صورت می پذیرد بیشترین میزان سطح درآمد زایی را به خود اختصاص دهند.

سود سرشاری که از طریق طراحی وب سایت های خبری نصیب صاحبان اینگونه سایت ها می شود باعث شده است که روز به روز بر تعداد سفارش طراحی سایت خبری افزوده گردد . همین امر گروه طراحی سایت وب ساز را تشویق به ساخت پکیج طراحی سایت خبری کرده است.

هدف وب ساز ازساخت پکیج طراحی سایت خبری

در دست گرفتن بازار طراحی سایت وکوتاه کردن دست افراد سود جو در طراحی وبسایت که نتیجه آن سالم سازی فضای مجازی می باشد اهدف گروه فناوری اطلاعات وبساز ازساخت پکیج های طراحی سایت خبری می باشد . برای این کار کارشناسان طراحی سایت وب ساز می بایست دست آوردهای تازه با ویژگی های برتر را روانه بازارکار کنند.

کانون طراحی سایت وب ساز به منظور ارائه دست آوردی ویژه در بازار ، اقدام به ساخت پکیج های طراحی سایت خبری کرده است. از ویژگی های برتر در پکیج های طراحی وب که موجب جذب داوطلبین طراحی سایت در حوزه خبری می گردد ارائه طراحی حرفه ای سایت با قیمت طراحی سایت ارزان به همراه ماژول های پیشرفته می باشد. در ادامه مقاله به ارائه توضیح بیشتر در این باره خواهیم پرداخت.

طراحی سایت حرفه ای که در آن تمام زیر و بم های طراحی سایت رعایت شده باشد پروژه ای خواهد بود که مستلزم صرف زمان زیادی می باشد و همین موضوع موجب افزایش قیمت طراحی سایت خواهد شد. به عقیده مدیران وبساز تنها راه کاهش هزینه طراحی سایت صرفه جویی در زمان می باشد. آنها به منظور صرفه جویی در زمان ، تصمیم گرفتند تا با طراحی سیستم مدیریت محتوی ویژه برای پکیج طراحی وبسایت خبری این ظرفیت را برای آنها فراهم کنند تا پکیج بتواند به چندین متقاضی عرضه شود که نتیجه با این اقدام ، کاهش قیمت طراحی سایت خبری و ارائه تخفیف های ویژه هفتاد در صدی برای پکیج هی خبری باشد. این کار با مشکلاتی نیز همراه بوده است که با تدابیر متخصصین طراحی سایت وب ساز به طور کامل حل و فصل شده است برای تکمیل اطلاعات خود در این زمینه به مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وبساز مراجعه کنید

کسب در آمد از پکیج طراحی سایت خبری

تعداد کمی از وب سایت های خبری وجود دارند که از طرف دولت مورد حمایت قرار می گیرند و بودجه مخصوص برای آنها در نظر گرفته شده است. اما سئوال اینجاست که با توجه به تعداد گسترده ای از سایت های خبری که در فضای مجازی وجود دارند هزینه طراحی و نگهداری این گونه سایت ها از کجا فراهم می شود؟ ویا به عبارت دیگر کسب در آمد از پکیج طراحی سایت خبری چگونه است؟

در جواب باید گفت که پس از ساخت وب سایت خبری، وب مستر سایت می تواند پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از عمر وب سایت و بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان طراحی سایت خبری ، از طریق پذیریش آگهی و نمایش این آگهی ها درمکان های که از قبل در نظر گرفته شده است مبالغ قابل توجهی را ماهیانه از این راه به دست آورد. به عنوان مثال اگر نگاهی به سایت بیتوته بیندازید خواهید دید در آمدی که سایت از طریق تبلیغات در ماه به دست می آورد بالغ بر بیست میلون تومان می باشد.

انواع پکیج های طراحی سایت خبری

تفاوت در پکیج های طراحی سایت خبری به متفاوت بودن سیستم های مدیریت محتوی در ساخت وبسایت و امکاناتی که در وب سایت قرار گرفته شده است وابسته می باشد. در زیر اقسام گوناگون پکیج های سایت خبری را نام خواهیم برد.

امکانات موجود در طراحی سایت خبری

در طراحی سایت خبری استاندارد های جهانی باید رعایت شود که نادیده گرفتن هر یک از این استانداردها به منزله شکست در طراحی سایت خبری محسوب خواهد شد. اگر فرجام طراحی سایت خبری به شکست ختم شود به این معنا خواهد بود که وب مستر سایت به اهداف طراحی سایت خود نرسیده و سایت نتواسته است کسب در آمدی برای او داشته باشد. در ادامه تعدادی از امکانات موجود در طراحی سایت خبری وبساز بیان خواهد شد.

کد نویسی کاملا استاندارد و مطابق یا الگوهای جهانی در طراحی قالب و مدیریت محتوی سایت خبری

پلاگین ویژه و قدرتمند سئو خودکار موجود در پکیج سایت خبری به منظور دستیابی به رتبه های ممتاز در موتور های جستجوگر و برتر بر رقبای طراحی سایت

تغییر سایز و اندازه اجزای قالب وب سایت مطابق یا انواع رزولوشن های وسایل ارتباطی سایت

کاربرد کاملا آسان و راحت سیستم مدیریت محتوی سایت خبری توسط کاربرین ختی بدون طی کردن کوچکترین کلاس های آموزشی

وجود تخفیف های ویژه در طراحی سایت خبری

ارائه ماژول های کاملا ویژه و اختصاصی در پکیج طراحی سایت خبری که دراینجا به منظور جلوگیری از اتابه کلام از ذکر کردن آنها خودداری کرده و به مقالات مختلف وبساز ارجاع می دهیم.

در پایان دوباره یادآور می شویم که پکیج طراحی سایت خبری یکی از مناسب ترین گزینه ها برای حضور حرفه ای شما در فضای مجازی می باشد. با وبساز نوع متفاوتی از طراحی سایت خبری را تجربه کنید.
پکیج های خبری