بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی قالب جوملا

طراحی قالب جوملا

سیستم مدیریت محتوی جوملا

یکی از سیستم های مدیریتی محبوب در جهان به شمار می رود

که مطابق با استانداردهای جهانی طراحی سایت بوسیله هزاران نفر کدنویسی شده است

و دارای کدهای بهینه سازی شده برای موتور های جستجوگر می باشد

اگر بخواهیم سیستم مدیریت محتوی را تعریف کنیم باید بگویم در ساخت سایت داینامیک ، وب مستر سایت به برنامه ویژه ای نیاز دارد که بتواند بدون کد نویسی مجدد سایت ، مطالب را به وب سایت اضافه کند به این برنامه ویژه سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت گفته می شود.

سیستم مدیریت محتوی جوملا برای قرار گرفتن در فضای مجازی نیازمند پوسته و ظاهری می باشد تا اجزای طراحی سایت آن در ساختار آن پوسته و ظاهر در مروگر ها به نمایش در آیند به این پوسته و ظاهر قالب جوملا گفته می شود. طراحی قالب جوملا دارای کد نویسی مخصوصی می باشند که بوسیله این کدها اطلاعات از داخل پایگاه داده دریافت شده و در مرورگر نشان داده می شود.

علت محبوبیت سی ام اس جوملا

بدون شک اصلی ترین دلیل محبوبیت جوملا را می توان در رایگان بودن آن دانست. از طرف دیگر سیستم مدیریت محتوی جوملا با زبان طراحی سایت php نوشته شده است که هاست لینکوس آنرا پشتیبانی می کند و با توجه به اینکه هاست لینکوسی از قیمت بسیار پایین تری نسبت به ویندوز برخوردار است خود می تواند دلیل دیگری بر ارزانی و محبوبیت جوملا می باشد.

از دیگر موارد محبوبیت سی ام اس جوملا نسبت به سی ام اس های مشابه خود پشتیبانی از پایگاه داده قدرتمند مای اس کیو ال ، به روز رسانی همیشگی آن ، قابلیت اتصال ماژول های مختلف به آن و راحتی استفاده از این سیستم مدیریت محتوی می توان اشاره کرد.

دلیل طراحی قالب جوملا اختصاصی

سیستم مدیریت محتوی جوملا دارای پوسته های رایگان فراوانی می باشد که افراد متقاضی طراحی سایت با جوملا می توانند از این پوسته ها برای وب سایت خود استفاده کنند. اما سئوالی که در اینجا مطرح می شود این است که دلیل طراحی قالب جوملا بصورت اختصاصی برای ساخت سایت خود چیست؟

در جواب این سئوال باید گفت که اگر چه این پوسته های رایگان برای حضور در فضای مجازی مناسب می باشند اما شایسته افرادی که اهداف طراحی سایت بزرگی دارند نمی باشد و هرگز نمی تواند آنها را به موفقیت در طراحی سایت برساند. زیرا این گونه قالب ها ، قالب های بسیار ساده می باشند که قدرت آنها در تاثیر گذاری مخاطب بسیار پایین می باشد. از طرف دیگر قدرت پشتیبانی از امکانات حرفه ای موجود در جوملا را نخواهند داشت.

دلیل دیگر برای طراحی قالب جوملا اختصاصی این است که اکثر قالب های طراحی سایت جوملا به زبان لاتین نوشته شده اند و جهت قرار گیری اجزای طراحی سایت در آنها از سمت چپ به راست خواهد بود و استفاده ازاین قالب ها برای فارسی زبانان با مشکلات فراوانی همراه خواهد بود و سیمای ظاهری قالب به هم خواهد خورد بنابراین باید گفت طراحی قالب سایت اختصاصی جوملا راه حل مناسبی می باشد برای افرادی که دوست دارند با جوملا بصورت حرفه ای در فضای مجازی حاضر شوند.

چرا طراحی قالب جوملا با وبساز

گروه طراحی سایت وبساز ، یک مرکز تحقیقاتی پیشرفته برای فناوری اطلاعات تحت وب و بهینه سازی در طراحی وب سایت می باشد که با بیش از سی و پنج متخصص توانمند در ایران مشغول به کار است. تمامی کد های نوشته شده توسط تیم های طراحی سایت وب ساز زیر نظر شش مدیر ویژه نظارت و کنترل خواهد شد تا اشکالات احتمالی موجود در آنها بر طرف شود بصورت کاملا کار آمد و حرفه ای طراحی گردد. از طرف دیگر اعضای طراحی سایت وب ساز تمامی مراحل طراحی وبسایت را به دقت رعایت می کنند و با توجه به اصول طراحی سایت اقدام به کد نویسی می کنند و هدف اصلی در طراحی سایت را همواره زیر نظر دارند. این نظم و هماهنگی سبب طراحی حرفه ای قالب سایت می شود و می تواند شما را به موفقیت در فضای مجازی برساند.

کارشناسان طراحی سایت وب ساز به خوبی می دانند که یک مشتری تنها یک مشتری نیست بلکه می تواند باعث آوردن هزاران مشتری برا ی وب ساز شود. قیمت مناسب و طراحی قالب جوملا حرفه ای ، همراه با وجدان کاری از دلایل اصلی انتخاب وب ساز در طراحی قالب جوملا می باشد.

کلام آخر در طراحی قالب جوملا

در آخر لازم می دانیم یاد آور شویم که که تنها با طراحی قالب سایت حرفه ای جوملا است که شما می توانید به اهداف ساخت وبسایت خود دسترسی پیدا کنید . قالب های طراحی شده توسط افراد آماتور در طراحی وبسایت نه تنها شما را به مقصد تان نخواهد رساند بلکه ممکن است علاوه بر به هدر رفتن سرمایه اقتصادی شما ، در فضای ارتباطات چهره شما را خدشه دار کند و موجب فراری شدن مشتریان شما شوند. با انتخاب گروه طراحی سایت وب ساز طراحی قالب جوملا حرفه ای را تجربه کنید.