بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
نحوه خرید

نحوه خرید

گروه طراحی سایت وب ساز

با شیوه های گوناگونی خدمات طراحی وب سایت

را به متقاضیان حضور در فضای مجازی ارائه کرده است

نحوه خرید و استفاده هر یک از این خدمات متفاوت می باشد

در صفحه نحوه خرید

ما به دوستانی که قصد دارند از یکی خدمات وبساز بهره مند گردند

چگونگی خرید و استفاده از آنرا آموزش خواهیم داد

نحوه خرید طراحی اختصاصی سایت

طراحی اختصاصی سایت یکی از خدمات ویژه وب ساز به شمار می آید و مخصوص افرادی می باشند که دوست دارند یک حضور حرفه ای و متفاوت را در دنیای مجازی تجربه کنند. ساخت وب سایت اختصاصی در چهار دسته طراحی تخصصی ، طراحی حرفه ای ، طراحی پیشرفته و پکیج ها تقسیم شده و برحسب نوعی که دارند دارای قیمت های متفاوتی می باشند. در طراحی اختصاصی پکیج ها که ارزان ترین تعرفه طراحی وبسایت اختصاصی به شمار می آید سورس کامل پکیج هایی جدید و تازه به متقاضیان با قیمت اصلی تحویل داده می شود سپس برای همیشه از لیست فروش کنار گذاشته خواهند شد. در صفحه طراحی اختصاصی سایت ما به توضیح کامل ثبت درخواست طراحی اختصاصی پرداخته ایم بنابراین از توضیحات بیشتر در اینجا خودداری می کنیم.

نحوه خرید پکیج های طراحی سایت

پکیج های طراحی سایت وب سایت با روش های ویژه ای که مدیران وبساز اتخاذ کرده اند شامل تخفیف هفتاد درصدی شده و در دریف طراحی ارزان قیمت سایت قرار گرفته است. دلیل ارزانی در طراحی سایت پکیج ها به هیچ عنوان کاهش کیفیت طراحی سایت نبوده و فقط شیوه های ارائه آن به متقاضیان ساخت سایت تغییر پیدا کرده است.

نحوه خرید پکیج های وب ساز به این صورت می باشد که با فشردن کلید خرید وارد صفحه خرید شده و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده مورد نظر فرآیند خرید تکمیل شده سپس ظرف بیست و چهار ساعت متخصصین وب ساز با شما تماس گرفته خواهد شد.

نحوه خرید یا تهیه طراحی سایت رایگان

یکی از امتیازات ویژه وب ساز نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت فراهم کردن شرایط حضور حرفه ای در دنیای مجازی برای اشخاصی می باشد که از توان مالی مناسبی برای ساخت وبسایت حرفه ای برخوردار نیستند. هرکس که تمایل داشته باشد به آسانی می تواند با ثبت نام در وب ساز در پروفایل شخصی خود فعالیت کرده و پس از رسیدن به حد نصاب امتیاز طراحی سایت رایگان صاحب یکی از پکیج ها را وب ساز را بصورت رایگان شود. البته لازم به ذکر می باشد که هزینه خرید دامنه و هاست که هزینه ناچیزی می باشد به عهده متقاضی ساخت وب سایت رایگان خواهد بود. برای دریافت توضیحات تکمیلی پیرامون ساخت وب سایت رایگان به صفحه مربوطه مراجعه نمائید.

همانطوریکه مطللع هستید کانون طراحی سایت وبساز خدمات طراحی وب سایت متفاوت دیگری مانند طراحی لوگو ، بهینه سازی ، طراحی بنر نیز ارائه می کند که برای آشنایی با نحوه خرید هر یک از آنها شما را به صفحات مربوطه ارجاع خواهیم داد. در پایان اضافه می کنیم مقاله نحوه خرید فقط اطلاعات کلی را پیرامون چگونگی خرید به متقاضیان ساخت سایت ارائه کرده است و توضیحات تکمیلی پیرامون نحوه خرید هر بخش در داخل همان بخش به کاربرین ارائه شده است.