وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

پکیج طراحی سایت دولتی

دیگر زمان آنکه مردم برای پرداخت یک قبض ساده و یا کسب اطلاعات خاصی مجبور بودند که از خانه بیرون بیانند و ساعت ها زمان برای انجام آن کار صرف کنند گذشته است. پیشرفت تکنولوژی و فناوری در زمینه های مختلف ، شرایط لازم را برای سرعت بخشیدن به انجام کارهای گوناگون در جوامع بشری فراهم کرده است. با بهره مندی جامعه از وسایل متنوع ارتباطی و خطوط پر سرعت اینترنتی ، کار های که انجام آنها می توانست دقایق زیادی از وقت افراد را به خود اختصاص دهد ، به آسانی هرچه تمامتر با طراحی سایت های ویژه ای که برای این منظور انجام گرفته اند امکان پذیر شده است.

برای مراکز دولتی دستیابی به این تکنولوژی و فناوری ضروری تر از مراکز دیگر می باشد. زیرا که تکنولوژی برای خدمت گذاری به مردم ایجاد شده است و سازمان های دولتی در راس این خدمت گذاری قرار دارند. مرکز طراحی سایت وبساز در راستای کمک به خدمت رسانی مناسب تر به مردم از سوی سازمانها مختلف دولتی و همچنین ایجاد رونق ویژه در بازار طراحی سایت خود اقدام به کدنویسی پکیج های طراحی سایت دولتی کرده است.

آنچه شما در مقاله پکیج های طراحی سایت دولتی خواهید خواند

انواع پکیج های طراحی سایت دولتی وبساز

متخصصین طراحی سایت وب ساز سایت های مختلفی را در دسته پکیج های طراحی سایت دولتی آماده کرده ااند. طراحی انواع سایت های انجام گرفته در این شاخه، دارای سیستم مدیریت محتوی مختلف حرفه ای با طراحی قالب متنوع می باشد.

لازم به ذکر است که هر یک از اورگان های دولتی که خواستار ساخت سایت منحصر بفرد با امکانات ویژه در طراحی سایت هستند می توانند به بخش طراحی اختصاصی سایت در وبساز مراجعه کنند. شاخه های که در دسته طراحی وب سایت های دولتی موجود هستند عبارت اند از

پیامد های پکیج های طراحی سایت دولتی غیر حرفه ای

اگر کلمه طراحی وبسایت دولتی را در موتورهای جستجوگر سرچ کنید با شرکت های طراحی سایت زیادی روبه رو خواهید شد که ادعای طراحی حرفه ای سایت دولتی را دارند. اما واقعا چقدر این ادعاها به واقعیت نزدیک است. در جواب باید عرض کرد که بسیاری از این شرکت ها در حقیقت افرادی آماتور و غیر حرفه ای هستند که با سر دادن شعار های دروغین در طراحی سایت سعی در فریب متقاضیان طراحی سایت دارند.

طراحی سایت دولتی به وسیله اینگونه افراد آماتور در طراحی سایت می تواند پیامد های ناگواری را برای شما به همراه داشته باشد. در ادامه گوشه ای از پیامدهای طراحی سایت غیرحرفه ای را بیان خواهیم کرد. به عنوان اولین پیامدناگوار می توان به سئو یا بهینه سازی ضعیف ونامناسب در سایت آماتوری که موجب تحریم سایت از سوی موتورهای جستجوگر خواهد شد اشاره کرد. احتمال هک شدن سایت توسط افراد سودجود و خطر ریخته شدن آبروی شرکت یا اورگان دولتی ، رعایت نشدن حقوق کاربرین درطراحی سایت و فراری شدن بازدید کنندگان سایت ، طراحی قالب سایت بصورت غیر حرفه ای و ناسازگاری سایر اجزای طراحی سایت با آن را میتوان از دیگر پیامد های پکیج های طراحی سایت دولتی غیر حرفه ای دانست. تنها یکی از پیامد های ذکر شده در طراحی سایت دولتی غیرحرفه ای کافی است تا شما را به شکست در طراحی سایت مبتلا کند.

اهداف پکیج طراحی سایت دولتی

اگر نگاهی به سایت های دولتی مانند شهرداری ها و یا فرمانداری ها بیندازید خواهید دید که تقریبا بیشتر طراحی سایت های دولتی انجام گرفته دچار ضعف های آشکاری هستند که موجب خدشه دار شدن شخصیت آنها در دنیای مجازی شده است. از طرف دیگرهمه ما روزانه از دور یا نزدیک شاهد اخبار شکستن فضای امنیتی برخی از سایت های دولتی نیز بوده ایم.

اشکالات ذکر شده هرگز بیانگر این مطلب نیست که مدیران اینگونه مراکز برای ساخت سایت خود متحمل هزینه های طراحی سایت نشده اند بلکه عیب اصلی کاربه این نقطه بر می گردد که آنها شرکت طراحی حرفه ای سایت را برای ساخت وب سایت خود انتخاب نکرده اند. مرکز فناوری اطلاعات وب ساز با هدف سالم سازی فضای مجازی از طراحی سایت آماتور و همچنین ارتباط قویتر مردم با اورگان های دولتی اقدام به کدنویسی پکیج های طراحی سایت دولتی کرده است.

چرا پکیج طراحی سایت دولتی وب ساز

وب ساز شرکت طراحی سایت حرفه ای در فضای مجازی به شمار می آید که دارای متخصصین توانمند بسیاری برای ارائه خدمات طراحی سایت می باشد. مدیران وبساز برای حرفه ای ساختن پروژه های طراحی سایت خود ، هر پنج نفر از متخصصین طراحی سایت را در قالب یک تیم طراحی سایت در کنار یکدیگر قرار داده اند تا هر کدام با به عهده گرفتن یک بخش خاص از پروژه ، وبسایت ی کاملا حرفه ای را به کار فرمایان طراحی سایت خود ارائه دهند.

سابقه درخشانی که وبساز در زمینه ساخت پکیج سایت دولتی دارد وهمچنین ارائه ماژول های قدرتمند در سیستم مدیریت محتوی خود برای حضور حرفه ای مشتریانش در فضای مجازی و نیز تخفیف های ویژه و امکانات طلایی در طراحی سایت می تواند دلایل مختصر اما محکمی برای انتخاب پکیج طراحی سایت دولتی وب ساز باشد. برای ارائه خدمات مناسب به مردم وب ساز بهترین گزینه برای طراحی سایت شما خواهد بود. با شرکت طراحی حرفه ای سایت وبساز بهترین خدمات را ارائه کنید.
پکیج های دولتی