بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
مقالات

بازارطراحی سایت

اگربه دنبال طراحی سایت ویژه با قیمت طراحی مناسب هستید دست نگه دارید

ما دربازارطراحی سایت وبساز، فرصت بی نظیر برای همگان فراهم کردیم تا در بین سایت های گوناگون با تعرفه طراحی متفاوت جستجو کنند

و بهترین گزینه ساخت سایت برای خود به همراه مناسب ترین نرخ طراحی انتخاب کنند

بازار طراحی سایت وب ساز، شرایطی استثنایی را برای دو گروه فراهم کرده است

گروه اول افرادی هستند قصد طراحی وب سایت دارند و می خواهند وارد فضای مجازی شوند

دسته دیگر کارشناسان طراحی سایت جوانی هستند که هنوز فرصتی برای درخشش استعداد های آنها فراهم نشده است

بازارطراحی سایت وب سازمناسب ترین جایگاه برای ارتباط آسان کارشناسان ومتخصصین طراحی سایت با مشتری بدون هیچ گونه واسطه ای می باشد. کافیست فقط ثبت نام کنید و اطلاعاتی از پروژه طراحی سایت خود که شامل تصویر، فیلم و قیمت سایت می باشد برای ما ارسال کنید. ما بدون هیچ گونه هزینه ای شما را در وب سایت خود به دیگران معرفی خواهیم کرد.

آنچه در بازار طراحی سایت خواهید خواند عبارتند از

بازار طراحی سایت وبساز بزرگترین بازار ساخت سایت در ایران

از لحاظ تعداد متخصصینی که در بازارطراحی وب سایت فعالیت می کنند وبساز را می توان به عنوان بزرگترین بازارطراحی وبسایت در ایران به شمار آورد. در این بازار افراد مختلف با تخصص های کاملا متفاوت حضور دارند و مشتریان می توانند بر حسب میزان بودجه که برای ساخت وبسایت اختصاص داده اند بهترین را گزینه را برای ساخت وب سایت انتخاب کنند.

از مزیت های بسیار مهم بازارطراحی سایت وب سازاین است که فرد در ابتدا می تواند تصاویر و فیلم های مربوط به سایت را مشاهده کرده و سپس در صورتی که پروژه را با هدف طراحی سایت خود هماهنگ مشاهده کرد اقدام به خرید محصول کند.

تذکربسیارجدی در بازارطراحی سایت به مشتریان

خریداران محترم توجه داشته باشند که وظیفه مرکز طراحی سایت وب سازدر بازار طراحی سایت، آشنایی مشتریان با پروژه های طراحی سایت که توسط متخصصین دیگر ساخته شده است می باشد. و لذا مدیران وب ساز هیچگونه مسئولیتی را بابت کیفیت طراحی سایت های ارائه شده یا امنیت طراحی سایت ، حرفه ای یا غیر حرفه ای بودن سایت ها به عهده نخواهند گرفت.

تذکر بسیار جدی درمورد بازارطراحی وبسایت این است که در اینجا احتمال حضور افراد آماتور و یا کلاهبرداران حرفه طراحی سایت وجود دارد. لذا همواره مراقب خود باشید تا در دام اینگونه افراد گرفتار نشوید.

شما دوستان می توانند به منظور امنیت خاطردر دریافت سایت های حرفه ای که شرکت فناوری اطلاعات وبساز پشتیبانی و مسئولیت آنها را به عهده گرفته است به پکیج های طراحی سایت وبساز و یا طراحی اختصاصی سایت وبساز مراجعه کنند.

چگونگی ارسال قالب به بازار طراحی سایت توسط متخصصین

متخصصین طراحی وب سایت جوان به منظور همکاری با وبساز، درمرحله اول باید به قسمت ثبت نام مراجعه نموده و به عضویت وب ساز درآیند. لطفا توجه داشته باشید که فیلد های مربوط به بخش ثبت نام را با نهایت دقت پر کنید واز دادن اطلاعات غلط جدا خود داری کنید.

تذکر: لطفا نسبت به قراردادن شماره تلفن خود در سایت دقت کرده و توجه داشته باشید در صورتی که بازدیدکنندگان طراحی سایت وبساز از پروژه شما احساس رضایت کنند و قصد ارتباط با شما را داشته باشند به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه با شماره قید شده تماس خواهند گرفت.

پس ازطی مرحله اول ، متخصصین باید به صفحه ورود که لینک آن درقسمت بالای هرصفحه موجود است مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن به پروفایل شخصی خود وارد شوند.

در این مرحله باید تصاویر و فیلم های گرفته شده از وب سایت خود را به همراه تمامی جزئیات در یک پوشه به صورت زیپ در آورده وبه ایمیل وب ساز به آدرس websazz.ir@gmail.com ارسال کنند سپس به قسمت ارسال پروژه در داخل پروفایل شخصی خود رفته و موضوع پروژه به همراه تاریخ ارسال آنرا برای وب ساز بفرستند تا پروژه آنها پس از بررسی در قسمت بازار طراحی سایت با شماره تلفن درج شده ثبت گردد.

پس از ارسال اطلاعات به شرکت طراحی سایت وب ساز، پرسنل وبسازدر صورت تایید پروژه با درج تصاویری ازصفحات سایت ارسال شده به همراه لینک فیلم های گرفته شده از سایت ، موجب ارتباط مشتریان را به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه ی با شما خواهند شد.