وب ساز
  • انعقاد قرارداد طراحی سایت موسسه سینمایی فانوس دریایی : (93/12/09)
  • قرارداد طراحی سایت بین وب ساز و شرکت گیاهی دارو گر بزرگترین شرکت دارویی در خاور میانه در تاریخ 5/9/89 بسته و منعقد گردر برای دانستن
ثبت نام ورود

پکیج طراحی سایت آموزشی

همه ما از تاثیرات فراوانی که کامپیوتر و اینترنت بر زندگی روزمره ما داشته است بخوبی مطلع هستیم و می دانیم که تا چه اندازه طراحی سایت باعث سرعت بخشیدن به انجام کارهای مختلف روزمره ما شده است. یکی از مراکزی که ساخت سایت می تواند مزایای فراوانی برای آن به همراه داشته است مراکز آموزشی می باشد. ساخت وبسایت علاوه براینکه نیاز مراکز آموزشی را به استخدام نیروی کار بیشتر مرتفع خواهد ساخت موجب سرعت بخشیدن خدمات ارائه شده توسط مراکز آموزشی شده و رضایت مخاطبین آن رادر پی خواهد داشت.

یک از مراکز آموزشی که طراحی وب سایت برای آنها به امری اجتناب ناپذیرتبدیل شده است دانشگاهها می باشند. امروزه در اکثر دانشگاهها ثبت نام دانشجویان با مراجعه به وب سایت دانشگاه صورت می پذیرد همچنین دانشجو می تواند با رجوع به حساب کاربری خود اطلاعات تحصیلی مورد نیاز خود را بررسی کند و نیاز های مختلف خود را برآورده سازد.

منفعت های فراوانی که طراحی وبسایت دانشگاهی برای دانشگاهها به همراه داشته است موجب تشویق مدیران مدارس و مراکز مختلف آموزشی به طراحی وب شده و زمینه لازم را برای طراحی انواع سایت آموزشی فراهم ساخته است. بهمراه این استقبال بازار طراحی سایت آموزشی رواج ویژه ای یافته است و بر همین اساس مرکز طراحی سایت وب ساز برای در دست گرفتن این بازار وسیع اقدام به ساخت پکیج طراحی سایت آموزشی کرده است و با طراحی امکانات ویژه برای آن سعی کرده است تا نگاه ها را در فضای مجازی به سمت خود معطوف کند.

فاکتور های مهم در طراحی سایت آموزشی

امنیت در طراحی سایت آموزشی به دلیل اینکه اینگونه وب سایت ها حاوی اطلاعات مهمی می باشند دارای اهمیت ویژه ای است. در حقیقت امنیت مهمترین فاکتور از فاکتور های طراحی سایت آموزشی محسوب شده و کم توجهی به آن می تواند ضربه های جدی به کارفرمایان طراحی سایت وارد کند.

از دیگر فاکتور های مهم در طراحی وب سایت آموزشی می توان به سادگی سایت برای دسترسی بهترکاربران طراحی سایت به گزینه های که مد نظر دارند اشاره کرد. برخورداری سایت از منو حرفه ای میتواند در این زمینه بسیار کارگشا باشد. استفاده از هاست های با سرعت بالا و اطلاع رسانی خوب با به خدمت گرفتن اسلاید شو مناسب از دیگر فاکتور های مهم در ساخت وب سایت آموزشی می باشند.

هدف وب ساز از ساخت پکیج طراحی سایت آموزشی

طراحی حرفه ای سایت برای مراکز آموزشی به دلیل برخوردار بودن سایت از امکانات منحصر بفرد در طراحی پروژه ای زمان بر و گران محسوب می شود. تقریبا اکثر مراکز آموزشی به دلیل گران بودن هزینه طراحی سایت یکی از سه کارراه زیر را انتخاب خواهند کرد یا از طراحی سایت آموزشی منصرف می شوند ، یا رو به طراحی وبسایت آموزشی ساده با امکانات اولیه خواهند آورد و یا به منظور پایین آوردن قیمت طراحی سایت در دام افراد سودجو و فرصت طلب در طراحی سایت گرفتار خواهند شد.

در بیان هدف وب ساز از ساخت پکیج طراحی سایت آموزشی باید گفت که شرکت طراحی حرفه ای سایت وب ساز با نگرش سالم سازی فضای مجازی از لوث افراد کاهبردار در طراحی سایت و همچنین ارائه سایت های حرفه ای به افراد متقاضی در طراحی سایت اقدام به طراحی انواع سایت های حر فه ای با تعرفه طراحی گوناگون کرده است. یکی از این موارد پکیج طراحی سایت آموزشی می باشد که دارای تخفیف های ویژه در طراحی سایت می باشد.

انواع پکیج های طراحی سایت آموزشی

شرکت طراحی سایت وبساز با رویکرد تجهز آسان و ارزان مراکز آموزشی در تمای سطوح و پایه ها ، بسته های متنوعی از پکیج های طراحی سایت آموزشی را ارائه کرده است که عبارتند از:

امکانات پکیج های طراحی سایت آموزشی

امکانات متعددی در پکیج های طراحی سایت آموزشی گنجانده شده است. این امکانات می توانند نیاز هر آموزشگاهی را تامین کند. از مهمترین امکانات پکیج های طراحی سایت آموزشی وبساز می توان به امکانات طلایی سئو هوشمند وب ساز و ماژول سئو خودکار تصاویر در طراحی سایت ویا ویژگی ویرایش آسان قالب در طراحی سایت وبساز توسط وب مسترطراحی شده اشاره کرد. از دیگر امکانات موجود در پکیج های آموزشی وب ساز می توان ماژول های زیر را نام برد.

امکان تعریف بینهایت کاربر توسط مدیرسایت و هدایت آنها در پروفایل های مربوط به خود

صفحه زمان بندی مشخص برای کلاس های آموزشگاه

طراحی صفحه اخبار برای مراکز آموزشی

ساخت آسان صفحه اعلام کلاس های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی زمان آینده

امکان طراحی آزمون یا برگزاری آزمون‌های پیشرفته در طراحی سایت آموزشی

صفحه ویژه معرفی تاریخچه آموزشگاه برای آشنایی مخاطبین طراحی سایت با آن

امکان درج تصاویرو فایل‌های انیمیشن بصورت ویژه

بخش بسیار ویژه صدور کارنامه انضباطی و تحصیلی با ویژگی گفتگو در فضای مجازی برای والدین

راه اندازی انجمن‌های مختلف تخصصی در طراحی سایت آموزشی

امکان ثبت نام آنلاین و با قابلیت پرداخت شهریه به صورت آنلاین

طراحی ماژول صدور گواهینامه برای کاربر و اعلام نتایج

طراحی ماژول دانلود پاورپوینت اساتید و نمونه سوالات امتحانی در بخش مقالات

دریافت خودکار و اتوماتیک کلیه نمرات با دسته بندی آزمون‌ها با قابلیت نمایش همزمان بی‌‌نهایت آزمون

امکان به وجود آوردن دسته بندی‌های مختلف آموزشی و با مدیریت آسان محتوا در طراحی سایت

امکان انتقال اطلاعاتی نظیر کلیه اسامی و اطلاعات رشته، پایه و کلاس به همراه دسته بندی اتوماتیک آن‌ها

امکان ثبت نظرات مختلف خوانندگان در مورد مطالب وارد شده

چاپ کارت خودکار برای نام کاربری و کلمه عبور
پکیج های آموزشی