بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
درباره وب ساز

درباره وب ساز

شرکت فناوری اطلاعات وب ساز

مجموعه ای از متخصصین حرفه ای در زمینه طراحی سایت ، طراحی گرافیکی و امنیت می باشد

که به منظور اشتغال زایی و ایجاد بهترین ، مطمئن ترین و ارزان ترین

شرکت طراحی سایت و گرافیک در ایران گرد هم جمع شده اند

مدیران وب ساز امیدوارند با ارائه بهترین خدمات به شما هموطنان عزیز

پاسخ گویی شایسته برای اعتماد شما مشتریان عزیز باشند

شرکت فناوری اطلاعات وبساز ، شرکتی چند منظوره می باشد که با هدف ارائه بهترین ارزان ترین خدمات در فضای مجازی پایه گذاری شده است. خدمات قابل ارائه در وب ساز عبارت از موارد زیر می باشد.

طراحی رایگان سایت وب ساز

مناسبترین راه برای دوستانی که قصد حضور در فضای مجازی به صورت حرفه ای را دارند اما سرمایه کافی برای ساخت وب سایت حرفه ای را ندارند طراحی رایگان سایت می باشد.

در طراحی سایت رایگان داوطلبین با مشارکت در وبساز و رسیدن به حد نصاب امتیاز طراحی سایت لازم به آنها اجازه انتخاب یکی از پکیج های طراحی سایت وب ساز که تا کنون به مشتریان عرضه شده است داده می شود. لازم به یاد آوری می باشد که هزینه خرید دامنه و هاست به عهده داوطلبین طراحی وب سایت رایگان می باشد.

طراحی ارزان قیمت سایت وب ساز

دوستانی که از یک طرف سرمایه کافی برای ساخت سایت حرفه ای ندارند و از طرف دیگر زمان لازم برای مشارکت با وب ساز نیز در اختیار آنها نیست به آنها ارزانترین خدمات وب ساز یعنی طراحی ارزان قیمت سایت پیشنهاد می شود. طراحی سایت ارزان قیمت وب ساز دارای تمامی استانداردهای طراحی سایت است که در قالب پکیج های طراحی وبساز برای مشاغل مختلف طراحی شده است. برای دانستن علت ارزانی در طراحی سایت پکیج ها به مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی در وب ساز مراجعه کنید.

طراحی سایت اختصاصی وب ساز

به دوستانی که قصد دارند حضوری متفاوت و خاص در فضای مجازی را داشته باشند طراحی اختصاصی سایت وب ساز پیشنهاد می شود. طراحی حرفه ای سایت با رعایت تمامی اصول زیبایی در طراحی سایت با قیمت طراحی سایت مناسب را با وب ساز تجربه کنید.

طراحی قالب سایت وب ساز

برای عزیزانی که از سیستم مدیریت محتوی آماده استفا ه می کنند و یا قصد تغییر قالب وب سایت خود را دارند وب ساز با طراحی قالب سایت بصورت اختصاصی آماده خدمت رسانی است.

خدماتی که در زمینه قالب در طراحی سایت ارائه می شود عبارتند از : طراحی قالب وردپرس ، طراحی قالب جوملا ، طراحی قالب بصورت اختصاصی و تبدیل psd به html

بهینه سازی وب ساز

برای وب مسترهای که قصد دارند صفحات سایت خود را برای موتورهای جستجوگر دوست داشتنی کنند وب ساز خدمات بهینه سازی در طراحی سایت را به آنها پیشنهاد می کند. در بهینه سازی وب ساز کدهای html در طراحی سایت مورد بررسی قرار خواهند گرفت و مطابق با استانداردهای جهانی طراحی سایت تغییر خواهند کرد.

طراحی قالب psd گروه وب ساز

گروه طراحی سایت وب ساز برای دوستانی که در طراحی و کد نویسی سایت مسلط هستند اما در طراحی قالب psd دارای نقص هستند آماده طراحی قالب وب سایت بصورت psd می باشد. یکی دیگر از خدمات قابل ارائه وب ساز تبدیل قالب psd به کدهای html می باشد.

گرافیک در وب ساز

خدمات گرافیکی که در وب ساز ارئه می شوند بسیار گسترده می باشد. یکی از خدمات گرافیکی وب ساز طراحی لوگو می باشد. متخصصین گرافیک وب ساز با توجه به خدمتی که شما به مشتریان خود ارائه می دهید و بر اساس تولیدات و سلیقه های شما اقدام به طراحی لوگو و عارم تجاری در سایز های مختلف می کند.

طراحی بنر از دیگر خدمات گرافیکی وب ساز می باشد. تبلیغات راهی برای پیشرفت و شناخته شدن شما به شمار می آید. بنرهای تبلیغاتی خود را با خیال راحت به گروه گرافیک وب ساز بسپارید تا بهترین ایده را برای شما به مرحله اجرا در بیاورند.

آرمان های وب ساز

مدیران وب ساز اهداف و آرمان های ویژه ای در فضای مجازی دنبال می کنند. مهمترین آرمان های وب ساز عبارتند از:

  • سامان بخشیدن به فضای مجازی و بازار طراحی سایت در ایران و تولید و طراحی وب سایت های باکیفیت و امنیت بالا مطابق با استانداردهای جهانی طراحی سایت
  • تولید و طراحی سایت ارزان قیمت مطابق با قوانین بهینه سازی به منظور ایجاد توان مالی برای همه افرادی که قصد حضور در فضای مجازی را دارند
  • رضایتمندی مشتریان و بازگشت اعتماد به فضای مجازی
  • ریشه کن کردن طراحی سایت آماتور و جلوگیری از به هدر رفتن سرمایه
  • پربار کردن هرچه بیشتر فضای مجازی با تولید وب سایت های باکیفیت
  • رونق دادن مشاغل کوچک و دست یافتن به بازار جهانی و امکان خرید ارزان برای همه هموطنان عزیز
  • ایجاد زمینه مناسب برای جذب نیروهای مستعد در زمینه طراحی سایت و جلوگیری از به هدر رفتن توان علمی آنها

در پایان برای دانستن جزئیات بیشتر از وب ساز شما را به خواندن مقاله های مختلف بخش مقالات به ویژه مقاله چرا باید وب ساز را انتخاب کرد دعوت می کنم.